Hayatın beklenmedik risklerine karşı ödemeleriniz güvende.

Ödemelerim Güvende Ferdi Kaza Sigortası; bordrolu çalışanlar için istemdışı işsizlik, bordrolu çalışan olmayanlar için ise kritik hastalıklar teminatıyla düzenli fatura ve ödemeleri koruma altına alan bir sigortadır. Ödemelerim Güvende Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu vefat ve kalıcı sakatlık risklerine karşı finansal güvence sağlarsınız. İstemdışı işsizlik durumunda telefon, elektrik, doğalgaz, su, internet, televizyon (uydu, kablolu, dijital yayın platformu), kira, apartman aidatı gibi düzenli fatura ödemeleriniz poliçenizde belirtilen teminat kapsamında güvence altına alınır.

Üstelik Ödemelerim Güvende Ferdi Kaza Sigortası kapsamında sunulan Dört Dörtlük Asistans ile tıbbi yardım, konut yardım, rezervasyon-organizasyon ve seyahat yardım gibi hizmetlerden ücretsiz veya indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Vergi Avantajı: Ödediğiniz primlerin tamamını yıllık beyan edilen gelirinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmayacak şekilde vergi indiriminde kullanabilirsiniz.

Ödemelerim Güvende Sigortasından Kimler Faydalanabilir?

18-64 yaş aralığındaki sağlıklı bireyler bu sigortadan faydalanabilir.

Ödemelerim Güvende Sigortasına Nasıl Sahip Olabilirim?

MetLife Emeklilik ve Hayat acentesi olan Odeabank şubelerinden ürünlerimize sahip olabilirsiniz.​