Kolay Adres Tanımlama ile 26 haneli IBAN olmadan, 7 gün 24 saat para transferi yapma zamanı!

Kolay Adres Tanımlama, IBAN ya da hesap bilgilerine ihtiyaç duyulmadan para transferi yapılmasını sağlayan, Merkez Bankası ile ortak geliştirilen bir özelliktir.

Kolay Adres Tanımlama ile T.C. kimlik numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi, vergi kimlik numarası veya pasaport numarası bilgilerinizi IBAN ile eşleştirin ve dilediğiniz hesabınıza tanımlayın. Size para gönderecek kişilerle IBAN yerine tanımladığınız bilgiyi paylaşın, dilediğiniz gün ve saatte farklı banka hesapları arasında 7 gün 24 saat kesintisiz para transferi kolaylığını Odeabank ile yaşayın.

Kolay Adres Tanımlama yapmak çok kolay! Hemen Odeabank Mobil ya da İnternet Şube’ ye giriş yaparak Para Transferleri > Kolay Adres adımları altından IBAN’ın yerine kimlik bilgilerinizi kolaylıkla eşleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz tanımlamaları yine “Kolay Adres” adımı altından listeleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Kolay Adres videomuzu izlemek için tıklayınız.

7/24 Para Gönder videomuzu izlemek için tıklayınız.

*Tanımlanan her bir bilgi tek bir IBAN numarasıyla eşleşmektedir. Aynı bilgi farklı bankalardaki IBAN’lar için kullanılmak istenirse, Kolay Adresleme’de son tanımlama yapılan bankanın IBAN bilgisi geçerli olacaktır.

Odeabank Mobil’i App Store, Google Play ya da Appgallery üzerinden indirebilirsiniz. ​​​

​​​​​​​​​​​​​​​​