Odeabank Aktif Müşterisi Olan Hopi Üyelerine 1.000 TL Paracık Promo Kod Hediye

Odeabank Aktif Müşterisi Olan Hopi Üyelerine 1.000 TL Paracık Promo Kod Hediye

Odeabank Aktif Müşterisi Olan Hopi Üyelerine 1.000 TL Paracık Promo Kod Hediye!

8 Ağustos 2022 – 7 Ekim 2022 tarihleri arasında ilk kez Odeabank müşterisi olmak için başvuruda bulunan ve aktiflik koşulunu sağlayan HOPİ Üyelerine 1.000 TL Paracık promo kod hediye edilecektir.

 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için HOPİ kanallarından paylaşılan link üzerinden Odeabank hesap açılış sürecinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Odeabank web sitesi açıldıktan sonra farklı sayfalara geçiş yapıldığında kampanyaya katılım sağlanmayacaktır.
 • Kampanya yalnızca 08.08.2022 - 07.10.2022 (saat 23:59’a kadar) tarihleri arasında ilgili kanallardan yapılacak başvurular ve bu başvurular sonucunda 07.11.2022 tarihine kadar Odeabank müşteri olma süreçlerini tamamlayanlar için geçerlidir. Bu tarihten sonra hesap açılışı gerçekleşen müşteriler kampanya kapsamına alınmayacaktır.
 • HOPİ iletişim kanallarından (SMS, email, push notification) gelen kullanıcılar ilgili yönlendirmeye tıkladığında HOPİ kampanya detay sayfasına yönlendirilecektir. 08.08.2022 - 07.10.2022 (saat 23:59’a kadar) tarihleri arasında HOPİ iletişim kanallarından HOPİ kampanya sayfasına gelen ve Odeabank hesap açılışı başvuru form sayfası linki üzerinden Odeabank müşterisi olan ve müşteri olma tarihinden itibaren minimum 10 gün boyunca ve 07.11.2022 tarihinde hesabında minimum 50.000 TL (veya karşılığı Döviz Vadeli-Vadesiz Mevduat, Yatırım Fonu, TL/Döviz Hazine Bonosu/Devlet Tahvili/Eurobond veya Hisse Senedi) ve üzerinde toplam varlık bulunduran kullanıcılar; aktif müşteri olarak sayılacak ve 1000 TL değerindeki HOPİ Paracık promo kodunu almaya hak kazanacaktır. Gönderilen link üzerinden başvuru gerçekleşmezse kampanyaya katılım gerçekleşmeyecektir.
 • HOPİ kanalları üzerinden gelen kullanıcıların Odeabank müşterisi olduktan sonra aktif müşteri olmaları için geçerli kampanya süresi 08.08.2022 – 07.11.2022 olacaktır. Aktif müşteri olanlara 1000 TL değerindeki HOPİ paracık promo kodu Odeabank tarafından 16.11.2022 tarihinde sadece 1 defa SMS aracılığıyla paylaşılacaktır.
 • HOPİ Paracık promo kodlarının 31.12.2022 (saat 23:59) tarihine kadar uygulama içinde aktif edilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılan ve HOPİ Paracık promo kodu almaya hak kazanan kullanıcılar ile paylaşılacak olan HOPİ Paracık promo kodları 17.10.2023 tarihine kadar (bu tarih dahil) geçerli olacaktır. Promo kodunun tanımlanması için HOPİ uygulaması indirilerek, Hopi profilindeki promosyon sekmesinden Odeabank kampanyası seçilerek Odeabank müşteriye/aktif müşterinin temin ettiği HOPİ Paracık promo kodunun girilmesi gereklidir. Tanımlama yapılan kodlar HOPİ’nin üye ağında kullanılabilir hale gelecektir.
 • Kampanyadan her kullanıcı sadece 1 defa yararlanabilecektir.
 • Odeabank 1000 TL HOPİ Paracık promo kodu kampanyasının düzenleyicisi ODEA BANK ANONİM ŞİRKETİ'dir. Bu kapsamda bu kampanyanın kullanıcılara duyurulmasına, kampanyaya ilişkin kullanıcı bilgilendirmelerinin yapılmasına ve kampanya kapsamındaki talep ve şikayetlerin yanıtlanmasına/karşılanmasına ilişkin olarak HOPİ’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamakta olup, tüm sorumluluk Odeabank’a ait olacaktır.
 • Kampanya ürünleri: 1000 TL’lik HOPİ Paracık promo kodları
 • Odeabank - HOPİ 1000 TL HOPİ Paracık promo kodu kampanyası, diğer Odeabank ya da HOPİ kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Odeabank, hesap açarken yanlış bilgi veren, kampanyayı manipüle eden veya kampanyayı manipüle etmeye çalışan veya bu katılım koşullarını başka şekilde ihlal eden herhangi bir katılımcıyı kampanyanın dışında bırakma hakkını ve yeni müşteri edinim veya hesap açılışına dair iç prosedürlerine uygun olmayan durumlarda hesabı açmama hakkını saklı tutar. Bu sebeple doğan zararlardan Hopi’nin ve Odeabank’ın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • HOPİ Paracık promo kodlarının hatalı, amaç dışı ve kötü niyetli kullanılması sonucu oluşan ve oluşabilecek zararlarda, kullanıcı Hopi’nin uğrayacağı zararları tazmin etmeyi kabul ve taahhüt eder.
 • Kampanyadan doğabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.
 • İşbu kampanya katılım koşulları, başka bir yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmeliğin 2. Maddesinin 1 inci fıkrasının c bendi uyarınca kapsam dışıdır.
 • Odeabank istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya ile ilgili soru ve talepleriniz için 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. HOPİ uygulaması ve dijital alışveriş kodlarının kullanımıyla ilgili sorularınız için de 0850 200 66 88 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
 • Paracık kullanımı olan işlemlerde Paracık kazanımı olmamaktadır.
 • Hopi ve Odeabank kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.​​​​​​​