Odeabank’ın sektörünüze ve firmanıza özel POS çözümleri tüm tahsilatlarınız için yanınızda.

  • Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden gelen MasterCard, Visa logolu tüm kredi ve banka kartlarına satış yapabilirsiniz.
  • Tahsilatlarınızı anında ve hızlı gerçekleştirebilirsiniz.
  • 0850 201 74 44 POS Destek Hattı'mızdan 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz.
  • Pos ekstrelerinizi e-posta veya posta yolu ile alabilirsiniz.

Dial-Up POS

Sabit telefon hattı üzerinden çalışan Dial-Up POS, en yaygın kullanılan POS türüdür. İşlem adedi yüksek olmayan esnaflarımız için daha uygundur.

Adsl POS

İnternet hattı üzerinden çalışan ADSL POS hem hızlı işlem yapma imkanı hem de maliyet avantajı sunar. İşlem adedi yüksek olan esnaflarımız için daha uygundur.

Mobil POS

Gsm hattı üzerinden çalışan Mobil POS, mal ya da hizmet satışında ödeme noktasına gidilmeden bulunulan yerde ödeme imkanı sunar. Toptan dağıtım yapan, satışını ofis dışında gerçekleştiren, kapıya faturalı teslimat hizmeti sağlayan bayilerimiz ve distribütörlerimiz için daha uygundur.

Sanal POS

İnternet üzerinden yapılan mal ve hizmet satışı, aidat ödeme, bağış işlemleri ve toptancıların yaptığı B2B işlemlerin tahsilatına imkan sağlar. İnternet sitesine sanal pos altyapısı sağlayan tüm firmalarımız için kullanılabilmektedir.

Mail Order

Mal ve hizmet alımları için kartın posa takılmasına gerek olmadan, pos üzerine kart numarasının tuşlanarak ödeme yapılmasına imkan tanır. Kart sahibinin POS ile aynı yerde olmadığı katalog, sigorta, internetten satılan ürünlerde kart bilgisinin verilerek ödeme yapılmasını sağlar. Uzaktan satış yapan tüm firmalarımız için kullanılabilmektedir.

Yazarkasa POS

3100 sayılı Katma Değer Vergisi Mükelleflerinin Ödeme Kaydedici Cihazları Kullanmaları Mecburiyeti Hakkında Kanun uyarınca Yazarkasanın ve POS cihazının yaptığı işlemleri tek bir cihaz üzerinden toplayan yazarkasa POS, yeni nesil Ödeme Kaydedici Cihaz (ÖKC) olarak anılmaktadır.

Faturalı satış yapan işletmeler hariç her sektördeki işletmeler yasada belirtilen ciro kriteri kapsamında 69-70 tebliğ kapsamında yeni nesil ödeme kaydedici cihaz kullanmak zorundadırlar.

Üye İşyerlerimizin Yazar Kasa-POS alabilecekleri Odeabank ile anlaşmalı firmalar hangileridir?

Anlaşmalı olduğumuz ve bankamız POS uygulamasının çalıştığı cihazlar MT Bilgi Teknolojileri Dış Tic. A.Ş. tarafından satılmaktadır.