Odeabank Private Card

HER ÖZELLİĞİ SİZE ÖZEL!

Odeabank’tan Ayrıcalıklı Bankacılık müşterilerine özel Ayrıcalıklı Kart

Ayrıcalıklı Kart ile alışverişlerinizden nakit iade alırken, indirimli uçak bileti ve tıbbi asistanlık hizmetleri gibi hayatınızı kolaylaştıracak birçok özelliğe de sahip olursunuz.

Kartınızın World Elite Mastercard özelliği ile dünyanın her yerinde ve her zaman kendinizi ayrıcalıklı hissetmeye devam edersiniz.

Odeabank Ayrıcalıklı Kart Müşteri Hattı 0212 275 84 44

Nakit İade

Tüm alışverişlerinizde %1 nakit iade özelliği

Her ay nakit iade kampanyasından yararlanarak bir sonraki ekstre dönemizde iade tutarını kredi kartınızda görebilirsiniz.*

*İade tutarı aylık maksimum 100 TL’dir. Ayrıcalıklı Kart sahiplerine özel dönemsel kampanya ve fırsatlarımız e-mail, sms ve push notification yoluyla bildirilir.

Seyahat İndirimi

Odeabank Ayrıcalıklı Kart ile İndirimli Uçun!

Odeabank Ayrıcalıklı Kart ile puan toplama derdi olmadan, alacağınız uçak biletlerinde %10 indirimden yararlanır ve bir yıl içerisinde 750 TL’ye kadar indirim kazanabilirsiniz.

*Uçak bilet alım hizmeti YKM Turizm tarafından verilmektedir. Bilet alımı yapılan ay sonunda Ayrıcalıklı Bankacılık segmenti kriterlerini sağlayan müşterilere indirim yapılacaktır. Transfer ve bilet rezervasyon talepleri 0212 275 84 44 Ayrıcalıklı Kart Müşteri Hattı’ndan yapılabilmektedir.

İndirim; sadece Odeabank Ayrıcalıklı Kart Müşteri Hattı üzerinden yapılan uçak bileti alımlarında geçerlidir.

Restoran İndirimi

Yurtiçindeki 15 ilde, 1000’i aşkın seçkin restoranda %50’ye varan indirimler Ayrıcalıklı Kart’ın hediyesi olan GastroClub üyeliği ile sizi bekliyor…

%50’ye varan indirimlerden; akıllı telefonunuzda IOS için Apple Store; Android için Google Play üzerinden GastroClub uygulamasını indirip, promosyon kodu alanına Ayrıcalıklı kartınızın 16 hanesini girerek hiç bir ücret ödemeden GastroClub ayrıcalıklarından ücretsiz yararlanabilirsiniz. İndirimden yararlanmak için ödemenizi Ayrıcalıklı Kart’ınız ile yapmanız gerekmektedir. Aksi belirtilmediği sürece indirim tutarında adet ve tutar sınırı bulunmamaktadır.

Uygulamayı ilk indirdiğinizde; ‘Üye olmak istiyorum’ butonunu tıkladıktan sonra çıkan kayıt formunu doldurmanız, en alttaki ‘Promosyon Kodu’ alanına Ayrıcalıklı Kart numaranızın 16 hanesini girerek Devam Et butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamaya sonraki girişlerinizde GastroClub uygulamasına kayıt olurken kullandığınız cep telefonu numaranızla ‘Üye Girişi’ bölümünden giriş yapabilirsiniz.

Uygulamayı ilk indirdiğinizde; ‘Üye olmak istiyorum’ butonunu tıkladıktan sonra çıkan kayıt formunu doldurmanız, en alttaki ‘Promosyon Kodu’ alanına Ayrıcalıklı Kart numaranızın 16 hanesini girerek Devam Et butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamaya sonraki girişlerinizde GastroClub uygulamasına kayıt olurken kullandığınız cep telefonu numaranızla ‘Üye Girişi’ bölümünden giriş yapabilirsiniz.

İndirimli Restoran Listesi için tıklayınız.

Görüntülü Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

Seçtiğiniz doktorla canlı görüşme yaparak kendinizi daha güvenli ve iyi hissedin.

Ayrıcalıklı Kart’tan benzersiz bir asistans hizmeti: Görüntülü Tıbbi Danışmanlık. Doktorunuz canlı görüşmeniz sırasında sağlık hikâyenizi dinler, hastalığınız hakkında size sorular sorar ve sizin yakınmalarınıza ve sorularınıza cevaplar vererek size yardımcı olur.

Online Doktor görüşmesi lokal doktorunuzla yapacağınız fiziki muayenenin ve tedavinin bir alternatifi değildir. Teşhis ve tedavi yapılmamakta reçete yazılmamaktadır.

Odeabank tarafından gönderilen kodunuzu ve bilgilerinizi girerek www.doctorturkey.com.tr/odeabank platformuna erişebilirsiniz. Doktor listesinden görüşme yapmak istediğiniz doktoru seçerek 7/24 anında pratisyen hekim ile veya ileri bir tarihte, görüntülü veya sesli olarak uzman doktorlar ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Ek Kart Ayrıcalıkları

Odeabank Ayrıcalıklı kartınız için ek kart çıkartabilir, sizin yararlandığınız* ayrıcalıklardan sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Hemen ek kart başvurusu yapmak için tıklayın.**

*Sadece uçak bileti indirimi ve nakit iade ayrıcalıklarından yararlanılabilir. Asıl ve ek kartların yaptığı ilgili toplam harcama üzerinden indirim yansıtılır.

**En fazla 2 adet ek kart çıkartabilirsiniz.

MasterCard Priceless Ayrıcalıkları

Odeabank Mastercard Ayrıcalıklı Kart’ınız ile İstanbul, New York, Londra gibi dünyanın en çok ziyaret edilen 44 paha biçilemez şehrindeki benzersiz deneyim ve tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Mastercard® sahiplerine özel olarak tasarlanmış 2.000'den fazla paha biçilemez deneyimlerin tadını çıkarın.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

World Elite MasterCard Ayrıcalığı

Kredi kartı özelliklerinizin yanı sıra Mastercard’ın da size sunduğu kişiye özel hizmetler ile dünyanın her yerinde paha biçilemez deneyimler yaşarsınız. World Elite Mastercard özelliği ile dünyanın her yerinde ve her zaman ayrıcalıklı hissedersiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

World Elite kampanyalarını görmek için tıklayınız.

Ayrıcalıklı Kart’a Nasıl Başvurabilirim?