Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

İnternet tarayıcınız güncel mi?

İnternet kullanımlarınızda güvenliğini arttırmak ve İnternet Şubesinde sorunsuz işlem yapabilmek için tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı, eğer kullanmıyorsanız yazılımcı firma resmi sitelerinden ücretsiz olarak güncellemenizi tavsiye ederiz.

Güncel Versiyonunu İndir Detaylı Bilgi
Yeni mobil uygulamamızı denediniz mi? Detaylı bilgi için tıklayınız.

Odeabank’tan 120 Ay’a Kadar Vadeli Ev Tadilat Kredisi…

Odeabank Yapı Tadilat Kredisi ile evinizin her türlü tadilat ihtiyacını anında karşılayın, rahatça ödeyin!

Satıcının ünvan ve banka hesap bilgisinin yer aldığı detaylı proforma fatura veya fatura ile birlikte en yakın Odeabank Şubesi’nden kredi başvurunuzu yapın, 120 aya varan vade seçeneği ve kolay ödeme koşulları ile tanışın.

Ayrıntılı bilgi Odeabank Şubeleri’nde.

*Bu kredi ürünü, sadece 4721 sayılı Türk Medeni Kanunun 684 üncü maddesinde düzenlenen bütünleyici parçası niteliğini haiz olacak şekilde mal ve hizmet alımı amacıyla yapılacak harcamalar için 120 ay vade sınırlamasıyla kullandırılabilmektedir. Detay bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz. Kredi tutarı mutlak surette mal/hizmet tedariği yapan firma hesabına transfer edilmektedir. Satıcının ünvan ve banka hesap bilgisinin yer aldığı detaylı proforma fatura veya fatura ile birlikte en yakın Odeabank Şubesi’nden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.​​​​