Taksitli Ek Hesap ile Ek Hesap limitiniz dâhilinde acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilir, geri ödemenizi 12 aya varan taksit seçenekleriyle rahatça yapabilirsiniz.

İndirimli faiz oranıyla ayda sadece 96 TL ödeyerek 1,000 TL Taksitli Ek Hesap kullanıp 12 ayda rahat rahat ödeyebilirsiniz. Faiz oranı=%1,84*

Taksitli Ek Hesap hesaplama aracı için tıklayınız.

Taksitli Ek Hesap’ınızı hemen kullanmak için tıklayınız.

Ek Hesap limitiniz yoksa, size en yakın şubemizden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

​​​​

*Taksit tutarı, taksitli ek hesap kullanımının ay sonunda yapılmasına göre hesaplanmıştır. İlk taksit tarihi, bir sonraki ayın son gününde ödeneceğinden, taksit tutarında değişme olabilecektir.​​

Ek hesap, kredili mevduat hesabıdır. Hesabınızda yeterli bakiye olmayan durumlarda anında kullabileceğiniz bir kredi miktarıdır. Tanımlama işlemleri sadece şubelerimizden yapılabilmektedir.

Taksitli Ek Hesap, sahip olduğunuz Ek Hesap’ınıza bağlı limit dahilinde kullanabileceğiniz bir kredidir.

3,6,9 ve 12 ay vadelerde kullanabilirsiniz.

İlk taksit tarihi, kredi kullandırıldıktan bir sonraki ayın son günüdür. Taksit ödemelerinin, ödeme planında belirtilen tarihlerde yapılmaması durumunda, ödenmeyen taksit tutarı üzerinden Ek Hesap faizi işlemeye başlar.

Taksitli Ek Hesap’ı İnternet Şubesi’nden, tüm ATM’lerimizden, 444 8 444 İletişim Merkezimizden veya size en yakın şubemizden kullanabilirsiniz.

Her seferinde yeni bir kredi başvurusu yapmadan istediğiniz zaman nakit ihtiyacınızı taksitli bir şekilde karşılayabilirsiniz. Borcunuzu tercih ettiğiniz vadeye göre, isterseniz kısa, isterseniz uzun vadede düşük taksitlerle ödemenizi sağlar.

Trink’O borcunuz kredi kartına TNA olarak aktarıldıysa: Borç ödemenizi kredi kartınıza yapmanız gerekmektedir. Kart borcunuzu Şube ve ATM’lerimizden, PTT’lerden ve Akbank ATM’lerinden (Akbank ATM’lerinden ve PTT’lerden yapılan ödemelerde ücret tahsil edilmektir.) ödeyebilirsiniz. Hesabınızda bakiye olması durumunda Odeabank İnternet Şube ve Mobil Şubesinden, 444 8 444 İletişim Merkezinden de ödeme sağlayabilirsiniz.

Trink’O borcu kredi olarak yaşıyorsa: Kredi taksitinizi Şube ve ATM’lerimizden, PTT’lerden ve Akbank ATM’lerinden (Akbank ATM’lerinden yapılan ödemelerde ücret tahsil edilmektir.) ödeyebilirsiniz. Hesabınızda bakiye olması durumunda 444 8 444 İletişim Merkezinden, Odeabank İnternet Şube ve Mobil Şubesinden de ödeme sağlayabilirsiniz.

Kredi ödeme planınız İnternet Şubesi, Mobil Şube, Odeabank ATM’lerinden, 444 8 444 İletişim Merkezi ve şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

​​​​​​​​​