Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

İnternet tarayıcınız güncel mi?

İnternet kullanımlarınızda güvenliğini arttırmak ve İnternet Şubesinde sorunsuz işlem yapabilmek için tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı, eğer kullanmıyorsanız yazılımcı firma resmi sitelerinden ücretsiz olarak güncellemenizi tavsiye ederiz.

Güncel Versiyonunu İndir Detaylı Bilgi
Yeni mobil uygulamamızı denediniz mi? Detaylı bilgi için tıklayınız.

Odeabank’ta, Takasbank Elektronik Fon Alım Satım (TEFAS) platformu ile kolayca fon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hem de her bankada ve sitede ayrı ayrı hesaplar açıp formlar doldurmaya, performans ve risk karşılaştırmaları için banka şubelerini ve web sitelerini dolaşmaya gerek kalmadan. Onlarca fon yönetim şirketi tarafından yönetilen yüzlerce fona şubelerimizden, internet bankacılığı ve mobil uygularımızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Daha da önemlisi bankamızın tecrübeli uzmanlarının detaylı incelemeleri ve analizleri sayesinde kendiniz için en doğru olan ürünü seçebileceksiniz… Türkiye Elektronik Fon Alım Satım Platformu (TEFAS)'nda İşlem Gören Tüm Yatırım Fonları listesine ilk ve bu fonlarla ilgili detay bilgilere ikinci bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Fon İşlem Saatleri

Valör atlatma ve işlem saati fon türü ve/veya tipine göre değişkenlik gösterebilir. Aşağıdaki bilgiler genel işleyişe ilişkindir. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi şubelerimizden temin edebilirsiniz.

B Tipi Bono ve B Tipi Değişken Fonlarda İşlem Saatleri: 10:00 – 16:00

13.30'a kadar verilen alış/satış emirleri T+1 günü fiyatı ile T+1 gününde, 13:30'dan sonra verilen alış/satış emirleri ise T+2 günü fiyatı ile T+2 gününde gerçekleşir.

A Tipi Hisse ve A Tipi Değişken Fonlarda İşlem Saatleri: 10:00 – 16:00

13.30'a kadar verilen alım emirleri T+1 günü fiyatı ile T+1 gününde, 13:30'dan sonra verilen alım emirleri ise T+2 günü fiyatı ile T+2 gününde gerçekleşir.
13.30'a kadar verilen satış emirleri T+1 günü fiyatı ile T+2 gününde, 13:30'dan sonra verilen satış emirleri ise T+2 günü fiyatı ile T+3 gününde gerçekleşir.

B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono/Likit Fonlarda İşlem Saatleri: 10:00 – 14:30 (TEFAS Dışı)

14.30'a kadar verilen alış/satış emirleri T günü fiyatı ile T gününde gerçekleşir.
14:30'dan sonra alış/satış emri alınmamaktadır.

Serbest Fonların internet ve mobil kanallar üzerinden alım-satımı yapılmamaktadır.

Aktif Pazarlama Isbirligi yaptigimiz kurumlar


Aktif Pazarlanan Bazı Fonlara İlişkin Bilgiler

Fon Fiyat Grafiği

Fon Getiri Grafiği

Fon Ekle

Yatırım Fonları Detay ve Getiri Bilgileri

Fon Kodu / Fon Adı Fon Fiyatı (TL) Fon Kurucusu / Fon Yöneticisi İşlem Valör Tarihleri Günlük Getiri (%) Yıl Başından Bu Yana Getiri (%) Fon Risk Kodu

Güncelleme Tarihi: 22.06.2017

Bu sayfadaki veriler Rasyonet tarafından sağlanmaktadır.

Rasyonet