Bu kampanya sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Kampanya Det​ayları

Odeabank Kazandırıy’O ödülleri sizi bekliyor! Yaptığın işlemler ile saniyeleri toplayan ilk 5 kişiden biri ol, Samsung’dan cihaz kazanan kişilerden biri ol!

  • Kampanya 1 Kasım 2020 – 31 Aralık 2020 tarihinde Odeabank Mobil uygulaması ile işlem yaparak sıralamada ilk 5’e giren müşterilerimiz belirtilen cihazlara sahip olmaya hak kazanacaktır.
  • Kazananlar 14 Ocak’ta belirlenerek adres teyidi için aranacak ve gönderimler bu tarihten sonra yapılacaktır.
  • Birinciye 1 adet Samsung Galaxy Fold Z cihaz verilecektir.
  • İkinciye 1 adet Samsung Note 20 cihaz verilecektir.
  • Üçüncüye 1 adet Samsung S20 Fe cihaz verilecektir.
  • Dördüncüye 1 adet Samsung M51 cihaz verilecektir.
  • Beşinciye 1 adet Samsung Galaxy Watch 3 cihaz verilecekir.

*Odeabank A.Ş., Odeabank Kazandırıy’O uygulamasındaki puan kazanımları, işlemler ve rozetler ile ilgili her türlü bilgiyi dilediği zaman değiştirme, tamamen ya da kısmen kaldırma ve uygulamayı sonlandırma hakkına sahiptir. Sıralamada aynı puana sahip kullanıcılar arasında öncelik uygulamaya ilk giriş yapan müşteriye aittir. Yapılan işlem sonucunda kazanılan puan, işlem iptali durumunda iptal edilir. Kazanan kullanıcılar için öncelikle adres teyidi sağlanılacaktır, kampanyadan yararlanmak istemeyen ve ya ulaşılamayan kullanıcılar olması durumunda ise bir sonraki kullanıcı hak kazanacaktır. Yarışmaya sadece bireysel müşteriler katılabilir. Yapılan işlem sonucunda kazanılan puan, işlem iptali durumunda iptal edilir. Yarışmalarda/kampanyalarda aynı takvim yılı içerisinde müşterilerimiz sadece 1 kez ödüllendirilir. Aynı yarışmada/kampanyada birden fazla ödül kazanmak mümkün değildir. Aynı kişiye birden fazla kod/çek/hediye gönderimi yapılmaz. Odeabank personeli müşteriler için düzenlenen yarışmalara/kampanyalara katılamaz.

​​