Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

İnternet tarayıcınız güncel mi?

İnternet kullanımlarınızda güvenliğini arttırmak ve İnternet Şubesinde sorunsuz işlem yapabilmek için tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı, eğer kullanmıyorsanız yazılımcı firma resmi sitelerinden ücretsiz olarak güncellemenizi tavsiye ederiz.

Güncel Versiyonunu İndir Detaylı Bilgi
Yeni mobil uygulamamızı denediniz mi? Detaylı bilgi için tıklayınız.
Odeabank Oksijen Hesap’la Geleceğin Oksijeni Teminat Altında
Bu kampanya sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Oksijen Hesap sahipleri kullanmadıkları sinema bileti kodlarını artık, Odeabank - TEMA Vakfı’nın işbirliği ile hazırlanan “Oksijen Hesap'la Geleceğin Oksijeni Teminat Altında” projesinde değerlendirerek bir çocuğun doğa eğitimine katkı sağlayabiliyor veya Balıkesir Ağaçlandırma Sahası için fidan bağışında bulunabiliyor.

Odeabank Oksijen Hesap’ı olan, bir önceki ay boyunca Odeabank bünyesinde toplam varlığı en az 10.000 TL olan ve Oksijen hesabından tek seferde 2.000 TL karşılığı işlem yapan müşterilerimiz, her ay ücretsiz olarak 2 sinema bileti kazanıyorlar. Ücretsiz sinema bileti kodları, koşulları sağlayan müşterilerimizin cep telefonlarına SMS ile gönderilmektedir. Detaylı bilgi.

Sinema bileti kodlarını TEMA Vakfı’na bağış olarak değerlendirmek isteyen müşterilerimizin cep telefonuna gelen SMS içindeki bağlantıya girerek fidan veya eğitim bağışı seçimi yapması yeterli.

Oksijen Hesap’ınız yoksa,

  • Başvuru formunu doldurarak,
  • Odeabank İnternet Şubesi, Mobil şube ve 444 8 444 İletişim Merkezi’nde 6-3 adımını kullanarak,
  • OKSIJEN boşluk TC Kimlik Numaranızı yazıp 8444’e SMS göndererek,
  • Odeabank şubeleri aracılığıyla başvurabilirsiniz.

Bağışlar, her ay 1.000 adet katılım ile sınırlıdır.

 

​​​​