Odea Bank A.Ş. web sitesinde yer alan tablo, grafik ve analizler ile diğer içerik, Odea Bank A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklar ya da üçüncü kişilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak, herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu sebeple kullanıcıların, bu siteden elde edilen bilgi, görüş, analiz ve tabloları kullanmadan önce bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri önerilmektedir. Odea Bank A.Ş., alınan bilgilerin içeriğini ve doğruluğunu teyit etmediği gibi belirtilen bilgi, görüş, analiz ve tabloların kullanılması dolayısıyla oluşabilecek her türlü zarardan kendisinin, çalışanlarının ve bağımsız danışmanlarının sorumlu olmayacağını açık şekilde belirtir. 
 
Kullanıcı, Odea Bank A.Ş. web sitesine girmek ve sitenin tamamını ya da bir kısmını kullanmakla burada belirtilen koşulları kabul etmiş sayılır. Odea Bank A.Ş., site üzerinde yer alan her türlü bilgiyi dilediği zaman değiştirme, tamamen ya da kısmen kaldırma hakkına sahiptir.
 
Odea Bank A.Ş. web sitesinde yer alan logo, görsel ve tasarımlara ilişkin fikri haklar Odea Bank A.Ş. ve grup şirketlerine ait olup Odea Bank A.Ş.’den izin alınmaksızın kullanılması, yayınlanması veya dağıtılması yasaktır.

​​