Bank'o Card  

Odeabank'tan yıllık kart ücreti olmayan, yepyeni bir kredi kartı: 
Bank'O Card!

​Bank'O Card, yurt içi ve yurt dışında peşin alışverişlerde kullanılan, internette güvenli alışveriş imkanı sağlayan "nakit avans" ve "taksitli avans" ürünleri ile nakit ihtiyaçlarınıza caz​ip oranlarla cevap veren, sürpriz kampanyalar sunan ve yıllık kart ücreti olmayan ayrıcalıklı bir kredi kartıdır.

 • Bank'O Card için yıllık üyelik ücreti ödemezsiniz.
 • Cazip oranlarla nakit avans ve taksitli avans çözümlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Bank'O Card ek kart ile sevdiklerinizi de bu dünyaya davet edebilirsiniz. En fazla 5 adet ek kart çıkartabilirsiniz.

Bank'o Card başvurularınızı hemen buraya tıklayarak yapabilirsiniz. Diğer başvuru kanallarımız;
 • Odeabank Şube ve ATM'leri
 • Odeabank İnternet ve Mobil Şube
 • 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi
 • BANKO boşluk TC Kimlik numarası boşluk Doğum tarihi gün.ay.yıl girip, 8444’e kısa mesaj göndererek başvuru yapılabilmektedir. (Örneğin: BANKO 12341234123 01.01.1990).
​​​​​​​​​​​
 • SIFRE boşluk, belirlenecek 4 haneli şifre boşluk, kartınızın son 4 hanesi ve kartınızın imza bandı üzerindeki 3 haneli numarayı yazıp, 8444'e* kısa mesaj gönderilmelidir. (Örneğin, SIFRE 1234 1234567)
 • 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'ni arayarak,
 • Odeabank İnternet veya Mobil Şube kullanarak alabilirsiniz.

*8444'e ulaşamamanız durumunda 0532 752 84 44'e mesaj atabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​
 • Odeabank Şube ve ATM'lerinden,
 • Odeabank İnternet ve Mobil Şubeden
 • 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'nden
 • Herhangi bir banka üzerinden EFT/havale yaparak.
 • Akbank ATM'leri* veya PTT Şubelerinden ödeme yapabilirsiniz.

*Akbank ATM'lerinden ödeme yapacak müşterilerimiz "Kartsız İşlemler Menüsünden" işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Nakit paraya ihtiyacınız varsa, çözüm Bank'O Card'da!

Bank'O Card ile Odeabank Şubeleri, Odeabank ATM'leri ve diğer banka ATM'lerinden 7/24 anında Nakit Avans çekebilirsiniz.

Ayrıca, Odeabank İnternet Şubeı, Mobil Şube ve 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'nden de işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın!

​​​​​​​​​​​

Bank'O Card ile 12 aya varan vadelerle Taksitli Avans kullanabilirsiniz.

Taksitli Avans işlemlerinizi;

 • Odeabank ATM ve Şubeleri
 • Odeabank İnternet ve Mobil Şube
 • 444 8 444 Odeabank iletişim Merkezi'nden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap makinesi için tıklayın!

Detaylı bilgi için tıklayın!

​​​​​​​​​​​

Yoğun temponuzda faturalarınızı takip etmek ve ödemekte zorluk mu yaşıyorsunuz?

Bırakın faturalarınızı Bank'O Card Ödesin!

Bank'O Card sahipleri Türk Telekom, Avea, Turkcell,Vodafone, Gaziantep Doğalgaz (GAZDAŞ), İgdaş, Kayserigaz, Palgaz,Palengaz,CLK Boğaziçi Elektrik(Bepsaş),Kayseri ve Civarı Elektrik, İski, Kocaeli su (ISU),İzmir Su, D-Smart, Superonline, TTNET/Adsl kurumlarına ait faturaları için otomatik ödeme talimatlarını Odeabank şubelerinden, Odeabank; İnternet; Şubesinden ve 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'nden verebilmektedir.

​​​​​​​​​​​

"Bank'O Card fırsatlarından sevdiklerim de yararlansın" diyorsanız, çözüm Bank'O Card ek kartta!

Asıl kart hesabınıza bağlı olan ek kart için taleplerinizi Odeabank şubelerinden, 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'nden, Odeabank İnternet ve Mobil Şubesinden yapabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​

Bank'O Card Axess'iniz ile kredi kartı borcunuzu ve ekstrenizi takip etmek çok kolay!

Güncel borcunuzu öğrenmek için;
GUNCEL boşluk kartınızın son 4 hanesini (GUNCEL 5878) 8444'e gönderebilirsiniz.

Son hesap özetinize yansıyan borcunuzu öğrenmek için;
EKSTRE boşluk kartınızın son 4 hanesini (EKSTRE 5878) 8444'e gönderebilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzu buradan başvurmak istediğiniz ürünü seçerek yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzu ayrıca SMS ile BANKO yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı 8444’ göndererek, 444 8 444 İletişim Merkezi, Şube ve ATM’lerimizden, www.odeabank.com.tr ve www.bankocard.com.tr adreslerinden ve İnternet/Mobil Şubesinden yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvuru ve kurye durumunu buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca İnternet Şube ve Mobil Şubemizden görüntüleyebilir, 444 8 444 İletişim Merkezi ve Şubelerimizden de öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı başvuru ve kurye durumunu buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca İnternet Şube ve Mobil Şubemizden görüntüleyebilir, 444 8 444 İletişim Merkezi ve Şubelerimizden de öğrenebilirsiniz.

Vadesiz hesabınızda yeterli bakiye olması durumunda işleminizi Odeabank İnternet/Mobil şube üzerinden veya 444 8 444 İletişim Merkezinden gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda kredi taksitinizi Şube ve ATM’lerimizden, PTT’lerden, Akbank ATM’lerinden PTT ve Akbank ATM’lerinden yapılan ödemelerde ücret tahsil edilmektedir.) veya herhangi bir bankadan Odeabank kredi kartı numaranıza EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

Kredi kartı hesap özeti borçları düzenli olarak belirtmiş olduğunuz iletişim adresinize gönderilmektedir. Bununla birlikte borcunuzu Odeabank İnternet Şube ve Mobil Şubesinden, 444 8 444 İletişim Merkezinden, Şube ve ATM’lerimizden öğrenebilirsiniz. Bankamıza kayıtlı cep telefonunuz üzerinden EKSTRE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini de ekleyip, 8444’e SMS atarak da kart borcunuzu öğrenebilirsiniz.

444 8 444 İletişim Merkezi’ni arayarak ya da mobil uygulama ve internet şube aracılığıyla (Kart Bilgi & Hareketleri → Kart Seçimi → Kredi Kartı Güvenlik Ayarları) kartınızı internetten alışverişe açabilir veya kapatabilirsiniz. Ayrıca kartınızı e-ticaret alışverişlerine açmak için INTERNET boşluk kartın son 4 hanesini yazarak 8444’ e SMS gönderebilirsiniz. Kartınızı Moto Order işlemlere açmak için, MOTO boşluk kartın son 4 hanesini yazarak 8444’ e SMS gönderebilirsiniz.

Kredi kartlarınızla ilgili harcama itirazlarınızı 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’mizi arayarak yapabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​