Açık Bankacılık​

Diğer bankalardaki hesaplarınızı Odea uygulaması deneyimiyle kullanmak ve finansal tablonuza daha rahat erişmek için Açık Bankacılık özelliğini kullanabilirsiniz.

Tüm banka hesaplarınızı Odea uygulamasına ekleyin, farklı bankacılık uygulamalarında zaman kaybetmeyin!

Genel Bilgiler

Açık Bankacılık sistemine dahil olan diğer bankalardaki hesaplarınızı, herhangi bir başvuru sürecine gerek olmadan, mobil uygulamamız Odea üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Erişim izni verdiğiniz diğer bankalardaki vadesiz TL ve döviz hesaplarınıza ait hesap hareketlerini inceleyebilir, farklı mobil uygulamalar arasında geçiş yapmanıza gerek olmadan para transferi ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hem zamandan kazanır hem de finansal durumunuzu daha rahat takip ederseniz.

Hesap Açılışı

Kurumsal veya bireysel hesabınız ile Açık Bankacılık hizmetini kullanmak için hemen hesap açılış başvurusu yaparak Odea uygulamasını indirin!

Açık Bankacılık Nedir?

Verdiğiniz izinler dahilinde tüm banka hesaplarınıza tek bir uygulama üzerinden erişiminizi ve bazı bankacılık işlemlerini yapmanızı sağlayan dijital bir hizmettir.

Odeabank dışında, diğer bankalarda bulunan vadesiz TL ve döviz hesaplarınızı Odea uygulamasına kolayca ekleyebilir ve tek ekrandan tüm hesaplarınıza kolayca ulaşarak zamandan kazanabilirsiniz .

Sıkça Sorulan Sorular

Açık Bankacılık ile hangi işlemler yapılabilir?

Erişim izinleri nedir?

Verilen izinler iptal edilebilir mi?

Bu hizmet ücretli mi?

Açık bankacılık güvenli midir?

Nasıl kullanmaya başlayabilirim?

Açık Bankacılık servisini kimler kullanabilir?

Diğer bankalardaki hesaplarımı görmek için her seferinde ayrı bir şifre mi girmeliyim?

Hangi hesaplarımı ekleyebilirim?