Bank'o Card  

Bank'O Card Axess ile Ne İstersen Bank’O Sende!

Bank'O Card Axess ile iki yüz bini aşkın Axess üye işyerinde bol bol chip-para kazanabilir, tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
Hemen başvurmak için tıklayınız​​​​​​​​​
​ ​

Kredi kartı başvurunuzu SMS ile BANKO yazıp, boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi gün.ay.yıl olarak ekleyerek 8444’e gönderebilir ya da dilerseniz aşağıdaki kanallar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

  • 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi,
  • Odeabank Şube ve ATM’leri,
  • www.odeabank.com.tr adresi,
  • Odeabank İnternet/Mobil Şubeleri.

Kredi kartı başvuru ve kurye durumunu Odeabank İnternet ve Mobil Şubelerinden görüntüleyebilir; dilerseniz 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi ve Odeabank Şubelerinden de öğrenebilirsiniz.

Vadesiz hesabınızda yeterli bakiye olması durumunda işleminizi Odeabank İnternet/Mobil şube üzerinden veya 444 8 444 İletişim Merkezinden gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda kredi taksitinizi Şube ve ATM’lerimizden, PTT’lerden, Akbank ATM’lerinden PTT ve Akbank ATM’lerinden yapılan ödemelerde ücret tahsil edilmektedir.) veya herhangi bir bankadan Odeabank kredi kartı numaranıza EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

Kredi kartı hesap özeti borçları düzenli olarak belirtmiş olduğunuz iletişim adresinize gönderilmektedir. Bununla birlikte borcunuzu Odeabank İnternet Şube ve Mobil Şubesinden, 444 8 444 İletişim Merkezinden, Şube ve ATM’lerimizden öğrenebilirsiniz. Bankamıza kayıtlı cep telefonunuz üzerinden EKSTRE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini de ekleyip, 8444’e SMS atarak da kart borcunuzu öğrenebilirsiniz.

444 8 444 İletişim Merkezi’ni arayarak ya da mobil uygulama ve internet şube aracılığıyla (Kart Bilgi & Hareketleri → Kart Seçimi → Kredi Kartı Güvenlik Ayarları) kartınızı internetten alışverişe açabilir veya kapatabilirsiniz. Ayrıca kartınızı e-ticaret alışverişlerine açmak için INTERNET boşluk kartın son 4 hanesini yazarak 8444’ e SMS gönderebilirsiniz. Kartınızı Moto Order işlemlere açmak için, MOTO boşluk kartın son 4 hanesini yazarak 8444’ e SMS gönderebilirsiniz.​

​​​​​​​​​​​​