Odeabank Private Card

“O' Size Özel”

Odeabank Private Card’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasına hoş geldiniz!
Odeabank Private Card, “siz” özel müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve finansal ihtiyaçlarını karşılamak üzere, benzersiz özellikler ve ayrıcalıklarla donatılmıştır. Odeabank Private Card’a sahip olmakla, benzersiz seyahat fırsatlarına, kişiye özel assistance & concierge deneyimlerine ve daha nice hayatınızı güzelleştirecek özelliklere de sahip olursunuz.

0212 275 84 44 Odeabank Private Card Müşteri Hattı

Seyahat İndirimi

Odeabank Private Card ile İndirimli Uçun!

Odeabank Private Card ile puan toplama derdi olmadan, yıl boyunca alacağınız uçak biletlerinde bulunduğunuz segmente göre %10 ya da %15 oranında indirimden yararlanır ve yıl boyunca 500 TL ile
1000 TL arasında değişen tutarda indirim kazanabilirsiniz. Bilet indirimi, bilet alımı yapılan ayı takip eden ayın 5’inde hesap ekstresine yansır. İndirimli uçak bileti almak için tek yapmanız gereken 0212 275 84 44 Odeabank Private Card Müşteri Hattı’nı aramak.

İndirim; sadece Odeabank Private Card Müşteri Hattı üzerinden yapılan uçak bileti alımlarında geçerlidir.

Restoran İndirimi

Yurtiçindeki onlarca seçkin restoranda %30’a varan indirim ayrıcalığı Odeabank Private Card'ın hediyesi olan GastroClub üyeliği ile sizi bekliyor…

%30 restoran indiriminden; akıllı telefonunuza IOS için Apple Store; Android için Google Play üzerinden GastroClub uygulamasını indirerek ve uygulamaya Odeabank Private Card’ınız ile kaydolarak yararlanabilirsiniz. İndirimden yararlanmak için ödemenizi Odeabank Private Card’ınız ile yapmanız gerekmektedir. Aksi belirtilmediği sürece indirim tutarında adet ve tutar sınırı bulunmamaktadır. Ücretsiz restoran indirimi üyeliğiniz GastroClub'a kayıt olduğunuz tarih itibariyle 1 yıl geçerlidir.


Uygulamayı ilk indirdiğinizde; Promosyonlu Kayıt butonundan giriş yapıp, Anlaşmalı Bankalar ile Üye Ol butonuna tıklayarak, Odeabank Private Card numaranızın ilk 6 ve son 4 hanesini girmeniz ve Üye Ol butonuna tıklamanız yeterlidir. Bu adımdan sonra açılan sayfadaki sorulara vereceğiniz cevapların, bankamıza verdiğiniz bilgilerle aynı olmasına dikkat ediniz. Uygulamaya sonraki girişlerinizde Odeabank Private Card numaranız/ E-mail adresiniz ve oluşturduğunuz şifrenizle giriş yapabilirsiniz.


İndirimli Restoran Listesi için tıklayınız.

Yurtdışı Restoran İndirimi

Yurtdışında yapacağınız, 150 TL ve üzeri değerindeki restoran harcamalarınızda %10 indirim; Odeabank Private Card’ın size hediyesi…

*Yurtdışı restoran indirimi; asıl ve ek kartın toplam harcaması üzerinden hesaplanır ve aylık 100 TL ile sınırlıdır. İşlem sonrasında otomatik olarak kredi kartınıza yansıtılır.

Ücretsiz Havalimanı Transferi

Hava alanına giderken trafik sorununa değil, sadece seyahatinize odaklanın!

Hangi ilde olursanız olun, evinizden havalimanına, havalimanından evinize özel şoförlü bir araç ile en konforlu şekilde ve Odeabank Private Card’a özel fiyatlarla gidebilirsiniz.* Üstelik yılda 3 kez ücretsiz havalimanı transferi, Odeabank Private Card’ın size hediyesi…


* Ücretsiz havalimanı transferi 4 kişiye kadar yapılan seyahatlerde geçerlidir. Hizmetten; 0212 275 84 44 Odeabank Private Card Müşteri Hattı’nı arayarak yararlanabilirsiniz. Ücretsiz havalimanı transferi için rezervasyon yaptırdığınız sırada Odeabank Private Card’ınızdan 1 kuruş çekim yapılacaktır. Uçuş saatinden en az 24 saat önce; bayram, yılbaşı gibi yoğunluk olabilecek dönemlerde ise 5 gün önce rezervasyon yapılması tavsiye edilir. Sizi alacak aracın detayları transfer hizmetinden 4 saat önce size SMS ile bildirilecektir. Rezervasyonlarınızı haftaiçi 08:30 – 19:00; Cumartesi 08:30 – 17:00 saatleri arasında yaptırabilirsiniz. Odeabank Private Card Ücretsiz Havalimanı Transferi; hizmet tutarı 200 TL’ye kadar olan mesafeleri karşılamaktadır.


Lounge Ayrıcalığı

Dünyanın 75 ülkesinde 190 havaalanı ve 300 lounge salonunda yolculuğunuzu keyfe dönüştüren ‘lounge’ ayrıcalığının tadını size özel fiyatlarla çıkarın . Uçağınızın kalkış saatini havaalanında sıkılarak değil keyif alarak beklemek için tek yapmanız gereken seyahatinizden 48 saat önce 0212 275 84 44 Odeabank Private Card Müşteri Hattı’nı arayarak seyahat öncesi rezervasyon yaptırmak.

Size Özel Asistanınız Var

Odeabank Private Card ile artık bir asistanınız var

Seyahat etmek istiyorsunuz ancak nereye gideceğinize karar mı veremiyorsunuz? Özel bir gününüzde muhteşem bir sürpriz hazırlamak istiyor ancak nerden başlayacağınızı mı bilmiyorsunuz? Dünyanın herhangi bir yerinde gittiğiniz şehrin en güzel restoranını mı öğrenmek istiyorsunuz?

Dilediğiniz konuda bilgi, assistance & concierge hizmetleri için kişisel asistanınız bir telefon uzaklıkta!
0212 275 84 44 Odeabank Private Card Müşteri Hattı’nı arayarak tüm bu hizmetlerden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Odeabank Private Card Özel Şoför

Odeabank Private Card ile dilediğiniz zaman özel şoförünüz kapınızda!

Akşam bir davete gideceksiniz ve şoföre mi ihtiyacınız var? Trafikten bıktınız ve sadece arabanızda bir şeyler okumanın keyfini mi çıkarmak istiyorsunuz? Her ne sebeple olursa olsun, size özel şoföre ihtiyacınız olduğunda yapmanız gereken tek şey 0212 275 84 44 Odeabank Private Card Müşteri Hattı'na ulaşmak.

Ek Kart Ayrıcalıkları

Odeabank Private Card’ınız için ek kart çıkartabilir, sizin yararlandığınız tüm ayrıcalıklardan sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik ek kartlarınızın yaptığı kullanımlar sizin haklarınızdan sayılmaz.*

Hemen ek kart başvurusu yapmak için tıklayın.**

*Sadece uçak bileti ve yurtdışı restoran indirimi ayrıcalıklarında; asıl ve ek kartların yaptığı ilgili toplam harcama üzerinden indirim yansıtılır.

**En fazla 2 adet ek kart çıkartabilirsiniz.

World Elite MasterCard Ayrıcalığı

Kredi kartı özelliklerinizin yanı sıra Mastercard’ın da size sunduğu kişiye özel hizmetler ile dünyanın her yerinde paha biçilemez deneyimler yaşayabilirsiniz. World Elite Mastercard özelliği ile dünyanın her yerinde ve her zaman ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

World Elite kampanyalarını görmek için tıklayınız.

MasterCard Priceless Ayrıcalıkları

Odeabank MasterCard Private Card’ınız ile tüm dünyada 44 farklı şehirde, Paha Biçilemez Şehirler platformunun benzersiz deneyim ve tekliflerden yararlanabilirsiniz.

"Paha Biçilemez İstanbul" ile İstanbul’un da içerisinde olduğu dünyanın en muhteşem şehirlerinde sizi bekleyen benzersiz deneyimlerin tadını çıkarın.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Odeabank Private Card’a Nasıl Başvurabilirim?

Odeabank Şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.