Odeabank Private Card

“O' Size Özel”

Odeabank Private Card’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasına hoş geldiniz!
Odeabank Private Card, “siz” özel müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve finansal ihtiyaçlarını karşılamak üzere, benzersiz özellikler ve ayrıcalıklarla donatılmıştır. Odeabank Private Card’a sahip olmakla, benzersiz seyahat fırsatlarına, kişiye özel assistance & concierge deneyimlerine ve daha nice hayatınızı güzelleştirecek özelliklere de sahip olursunuz.

0212 275 84 44 Odeabank Private Card Müşteri Hattı

Seyahat İndirimi

Odeabank Private Card ile İndirimli Uçun!

Odeabank Private Card ile puan toplama derdi olmadan, yıl boyunca alacağınız uçak biletlerinde %15 oranında indirimden yararlanır ve yıl boyunca 1500 TL’ ye varan * tutarda indirim kazanabilirsiniz. Bilet indirimi, bilet alımı yapılan ayı takip eden ayın 5’inde hesap ekstresine yansır. İndirimli uçak bileti almak için tek yapmanız gereken 0212 275 84 44 Odeabank Private Card Müşteri Hattı’nı aramak.

İndirim; sadece Odeabank Private Card Müşteri Hattı üzerinden yapılan uçak bileti alımlarında geçerlidir.

*Ağustos 2020’den önce alınan kartlarınız için segmente göre %10 ya da %15 oranında indirimden yararlanır ve yıl boyunca 500 TL ile 1000 TL arasında değişen tutarda indirim kazanabilirsiniz.

Yurt İçi Restoran İndirimi

Yurt içindeki 20 ilde, 1200’ü aşkın seçkin restoranda %50’ye varan* indirimler ve yıl boyunca %50 indirimli kuru temizleme gibi hayatınızı tatlandıracak çeşitli ayrıcalıklar Odeabank Private Card'ın hediyesi olan GastroClub üyeliği ile sizi bekliyor…

%50’ye varan indirimlerden; akıllı telefonunuzda IOS için Apple Store; Android için Google Play üzerinden GastroClub uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdiğinizde “Üye olmak istiyorum’ butonunu tıkladıktan sonra çıkan kayıt formunu doldurmanız, en alttaki ‘Promosyon Kodu’ alanına Odeabank Private Card numaranızın 16 hanesini girerek Devam Et butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamaya sonraki girişlerinizde GastroClub uygulamasına kayıt olurken kullandığınız cep telefonu numaranızla ‘Üye Girişi’ bölümünden giriş yapabilirsiniz.

Odeabank Private Card ile size sunduğumuz %50 ‘ye varan yurt içi restoran indirimi ve fırsatlarından GastroClub üyelik ücreti ödemeden ücretsiz yararlanabilirsiniz!

*Aksi belirtilmediği sürece indirim tutarında adet ve tutar sınırı bulunmamaktadır.

İndirimli Restoran Listesi için tıklayınız.

Yurt Dışı Restoran İndirimi

Yurt dışında yapacağınız, 150 TL ve üzeri değerindeki restoran harcamalarınızda %10 indirim; Odeabank Private Card’ın size hediyesi…

* Yurt dışı restoran indirimi; asıl ve ek kartın toplam harcaması üzerinden hesaplanır ve aylık 150 TL ile sınırlıdır. Ağustos 2020’den önce alınan kartlarınız için indirim tutarı aylık 100 TL ile sınırlıdır. İndirim takip eden ayın 5’inde yansıtılacaktır.

Ücretsiz Havalimanı Transferi

Havalimanına giderken trafik sorununa değil, sadece seyahatinize odaklanın!

Hangi ilde olursanız olun, evinizden havalimanına, havalimanından evinize özel şoförlü bir araç ile en konforlu şekilde ve Odeabank Private Card’a özel fiyatlarla gidebilirsiniz.* Üstelik yılda 4 kez ücretsiz havalimanı transferi, Odeabank Private Card’ın size hediyesi…

* Ücretsiz havalimanı transferi 4 kişiye kadar yapılan seyahatlerde geçerlidir. Hizmetten; 0212 275 84 44 Odeabank Private Card Müşteri Hattı’nı arayarak yararlanabilirsiniz. Ücretsiz havalimanı transferi için rezervasyon yaptırdığınız sırada Odeabank Private Card’ınızdan 1 kuruş çekim yapılacaktır. Uçuş saatinden en az 24 saat önce; bayram, yılbaşı gibi yoğunluk olabilecek dönemlerde ise 5 gün önce rezervasyon yapılması tavsiye edilir. Sizi alacak aracın detayları transfer hizmetinden 4 saat önce size SMS ile bildirilecektir. Rezervasyonlarınızı hafta içi 08:30 – 19:00; Cumartesi 09:30 – 17:00 saatleri arasında yaptırabilirsiniz. Odeabank Private Card Ücretsiz Havalimanı Transferi; hizmet tutarı 350 TL’ye kadar olan mesafeleri karşılamaktadır.

* Ağustos 2020’den önce alınan kartlarınız için yılda 3 kez ücretsiz havalimanı transfer hediyesi bulunmaktadır. Private Card Ücretsiz Havalimanı Transferi; hizmet tutarı 200 TL’ye kadar olan mesafeleri karşılamaktadır.


Lounge Ayrıcalığı

Dünyanın farklı ülkelerinde 350 havaalanı ve 600 lounge salonunda, yolculuğu keyfe dönüştüren ‘lounge’ ayrıcalığının tadını çıkarmak ve uçağın kalkış saatini, havaalanında sıkılarak değil keyif alarak beklemek istemez misiniz? Uçağınızın kalkış saatini havaalanında sıkılarak değil keyif alarak beklemek için tek yapmanız gereken seyahatinizden 36 saat önce 0212 275 84 44 Odeabank Private Card Müşteri Hattı’nı arayarak seyahat öncesi rezervasyon yaptırmak.

Lounge hizmeti verilen havaalanlarını detaylı incelemek için tıklayınız.

Taksitlendirme

Odeabank Private Card’tan alışverişlerinizde faizsiz 2 taksit fırsatı! Üstelik işlem adeti sınırı da yok!

Tek seferde yapacağınız 300 TL – 3.000 TL arası alışverişlerinizi faizsiz 2 taksit, 3.001 TL - 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi faizli olarak 6 taksite kadar bölebilirsiniz.

Siz de Odeabank Private Card ile size sunduğumuz ayrıcalıklardan hemen yararlanabilirsiniz!

*Taksitlendirme Şartları:

  • Tek çekim alışverişler dönem içi işlemlere düştüğünde taksitlendirilebilmektedir.
  • Taksitlendirmeye uygun alışveriş sonrası gelen SMS’ e yanıt vererek, Odea Mobil, Odeabank İnternet Şube, Odeabank İletişim Merkezi aracılığıyla alışverişler taksitlendirilebilmektedir.
  • Faizli taksitlendirme işleminde uygulanan faiz oranı TCMB tarafından belirlenen akdi faiz ile aynıdır.
  • Yasal düzenleme gereği bireysel kredi kartlarıyla yapılacak Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe halinde kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksitlendirme yapılamamaktadır. Nakit avans işlemleri sonradan taksitlendirilememektedir.
  • Dönemsel bir kampanya bulunmuyorsa toptancılık sektörü, sigorta, vergi ve fatura ödemeleri taksitlendirilmemektedir.
  • Kampanyada uygulanan max. taksit sayısı BDDK sınırlarının üzerindeyse BDDK’ın belirlediği limitler çerçevesinde taksitlendirilme yapılabilir. (Örneğin: Kampanya kapsamında 6 taksit uygulanabilmesine rağmen, BDDK gereğince Havayolları ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalar max. 3 ay taksitlendirilebildiği için 6 ay opsiyonu görünmeyecektir.)
  • Erken kapama ve cayma taleplerinizi 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezinden iletebilirsiniz.

Size Özel Asistanınız Var

Odeabank Private Card ile artık bir asistanınız var!

Özel bir gününüzde muhteşem bir sürpriz hazırlamak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Dünyanın herhangi bir yerinde gittiğiniz şehrin en güzel restoranını öğrenmek mi istiyorsunuz? Galası yeni yapılmış bir tiyatro oyununa bilet nereden bulunur? Seyahat etmek istiyorsunuz ancak nereye gideceğinize karar veremiyor musunuz? Size özel indirimli hobi etkinlikleri ve aktivitelerle sosyal hayatlarını zenginleştirmek istemez misiniz?

Toplantılarınız ya da parti organizasyonlarınızı planlatabilirsiniz.Seyahatlerinizde kolaylık ve konfor için dönemsel fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.Herhangi bir restorana, eğlence kulübüne veya etkinliğe rezervasyon yaptırmak ya da bilet satın almak için talep etmeniz yeterlidir.

Dilediğiniz konuda asistanlık ve concierge hizmetleri için kişisel asistanınız bir telefon uzaklıkta! Sizin için yapılması zor olan hiçbir şey yok! Sadece arayın ve isteyin.

0212 275 84 44 Odeabank Private Card Müşteri Hattı’nı arayarak tüm bu hizmetlerden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Odeabank Private Card Özel Şoför

Odeabank Private Card ile dilediğiniz zaman özel şoförünüz kapınızda!

Akşam bir davete gideceksiniz ve şoföre mi ihtiyacınız var? Trafikten bıktınız, sadece arabanızda bir şeyler okumanın keyfini mi çıkarmak istiyorsunuz? Herhangi iki adres arasındaki en konforlu ulaşımı gerçekleştirmek için Odeabank Private Card Müşterisi olmanız yeterli! Deneyimli ve güvenilir şoförünüz bulunduğunuz yere gelir, aracınızla sizi dilediğiniz yere götürür. Her ne sebeple olursa olsun, özel şoföre ihtiyacınız olduğunda yapmanız gereken tek şey 0212 275 84 44 Odeabank Private Card Müşteri Hattı'na ulaşmak.

Ek Kart Ayrıcalıkları

Odeabank Private Card’ınız için ek kart çıkartabilir, sizin yararlandığınız tüm ayrıcalıklardan sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik ek kartlarınızın yaptığı kullanımlar sizin haklarınızdan sayılmaz.*

Hemen ek kart başvurusu yapmak için tıklayın.**

*Sadece uçak bileti ve yurt dışı restoran indirimi ayrıcalıklarında; asıl ve ek kartların yaptığı ilgili toplam harcama üzerinden indirim yansıtılır.

**En fazla 2 adet ek kart çıkartabilirsiniz.

World Elite MasterCard Ayrıcalığı

Kredi kartı özelliklerinizin yanı sıra Mastercard’ın da size sunduğu kişiye özel hizmetler ile dünyanın her yerinde paha biçilemez deneyimler yaşayabilirsiniz. World Elite Mastercard özelliği ile dünyanın her yerinde ve her zaman ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

World Elite kampanyalarını görmek için tıklayınız.

MasterCard Priceless Ayrıcalıkları

Odeabank Mastercard Private Card’ınız ile İstanbul, New York, Londra gibi dünyanın en çok ziyaret edilen 44 paha biçilemez şehrindeki benzersiz deneyim ve tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Mastercard® sahiplerine özel olarak tasarlanmış 2.000'den fazla paha biçilemez deneyimlerin tadını çıkarın.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Odeabank Private Card’a Nasıl Başvurabilirim?

Odeabank şubelerinden başvurabilirsiniz.

Şube bilgileri için tıklayınız.

Odeabank kampanya/faydaları durdurma ve/veya kampanya/Fayda koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.