Taksitli Ek Hesap ile Ek Hesap limitiniz dâhilinde acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilir, geri ödemenizi taksitle rahatça yapabilirsiniz.

Taksitli Ek Hesap hesaplama aracı için tıklayınız.

Taksitli Ek Hesap’ınızı hemen kullanmak için tıklayınız.

Ek Hesap limitiniz yoksa, size en yakın şubemizden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

​​​​

*Taksit tutarı, taksitli ek hesap kullanımının ay sonunda yapılmasına göre hesaplanmıştır. İlk taksit tarihi, bir sonraki ayın son gününde ödeneceğinden, taksit tutarında değişme olabilecektir.​​

Ek hesap, kredili mevduat hesabıdır. Hesabınızda yeterli bakiye olmayan durumlarda anında kullabileceğiniz bir kredi miktarıdır. Tanımlama işlemleri sadece şubelerimizden yapılabilmektedir.

Taksitli Ek Hesap, sahip olduğunuz Ek Hesap’ınıza bağlı limit dahilinde kullanabileceğiniz bir kredidir.

İlk taksit tarihi, kredi kullandırıldıktan bir sonraki ayın son günüdür. Taksit ödemelerinin, ödeme planında belirtilen tarihlerde yapılmaması durumunda, ödenmeyen taksit tutarı üzerinden Ek Hesap faizi işlemeye başlar.

Taksitli Ek Hesap’ı İnternet Şubesi’nden, tüm ATM’lerimizden, 444 8 444 İletişim Merkezimizden veya size en yakın şubemizden kullanabilirsiniz.

Her seferinde yeni bir kredi başvurusu yapmadan istediğiniz zaman nakit ihtiyacınızı taksitli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Kredi ödeme planınız İnternet Şubesi, Mobil Şube, Odeabank ATM’lerinden, 444 8 444 İletişim Merkezi ve şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​​​