Odeabank Oksijen Hesap

Oksijen Hesap’tan %20,25’e varan tanışmaya değer faiz!

Paranıza değer veren Oksijen Hesap'la, gün içinde birikimlerinizi özgürce kullanırken, gün sonunda gecelik mevduat hesabında otomatik olarak değerlendirir, vade bozulma endişesi yaşamadan, TL, USD ve EUR para birimlerinde birikim yapmanın ayrıcalığını yaşarsınız.

Oksijen Dinamik Hesap, 100* gün boyunca 1.000.000 TL ve 250.000-USD/EUR’ya kadar tanışmaya değer hoş geldin faizi sunarken, birikiminiz piyasa koşullarına göre günlük olarak güncellenen faiz oranı ile değerlenmenin avantajını yaşar.

Oksijen Hesap Hoş Geldin Faizi Oranları*
TL ...
USD ...
EUR ...
ŞİMDİ HESAPLA

Oksijen Hesap Avantajları Nelerdir?

  • Birikimlerinizi gün içinde vadesiz hesapta kullanabilirken; gün sonunda, seçtiğiniz Oksijen Hesap tipine göre belirlenen vadesiz tutarın üzerinde kalan bakiyenizi de gecelik mevduat hesabında otomatik olarak değerlendirebilirsiniz.
  • Standart gecelik faiz oranından daha yüksek faiz oranı avantajı elde edersiniz.
  • TL, USD ve EUR para birimlerinde Oksijen Hesap açabilir, birikimlerinizi piyasa koşullarına göre değişen faiz oranları ile değerlendirebilirsiniz.
  • Oksijen Hesap’la gün sonunda vadesiz hesabınızda kalan kullanım tutarından 7 gün 24 saat para çekebilir, dilediğiniz zaman hesabınıza para yatırabilirsiniz.
  • Oksijen Hesap başvurunuzu web sitesinden yaptığınızda ve Yakından Bankacılık şube müşterisi olduğunuzda internet/mobil ve telefon kanalıyla ücretsiz ve talimatsız TL para transferleri yapabilirsiniz.
  • Her ay TEMA Vakfı aracılığıyla doğa eğitimine katkı yapabilirsiniz ya da fidan bağışlayabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.
  • Oksijen Hesap, tanımlı olduğu vadesiz hesabınızdan gün sonlarında vade süresi 1 gün olacak şekilde gecelik mevduat olarak otomatik olarak bağlanır. (Hafta sonları için 3 günlük ve resmi tatillerde tatil gün sayısı kadar olmak üzere.)

Oksijen Hesap'la Ne Kadar Kazanırsınız?

Para Birimi

Ana Para

TL

Vade (Gün)

Gün
Yıllık Brüt Faiz Oranı
Vade Sonu Net Tutar

* Simülasyonda güncel hoş geldin faizi ile 365 gün esas alınarak, hafta sonları ve tatil günleri bileşik faiz hesaplama yöntemine dahil edilmiştir. Oksijen Hesap’ta gecelik vadeli mevduat olarak bağlanan bakiye, hafta sonları için 3 günlük ve resmi tatillerde tatil gün sayısı kadar faiz kazanarak vadesiz hesaba aktarılmaktadır.

HEMEN BAŞVUR
Daha fazla yardım almak için tıklayın

Oksi Chat Bot

Görüşmenizden
memnun kaldınız mı?

Görüşmeyi puanladığınız için
teşekkür ederiz.

Kişisel Verilerinizin Korunması Kanunu kapsamında bilgi almak için tıklayınız.

Merhaba, Ben Oksi 🤖 Oksijen Hesap ile ilgilendiğinizi görüyorum. Oksijen Hesabı tanıma ve başvuru sürecinizdeki asistanınızım 😎 Oksijen Hesap ile ilgili size nasıl yardımcı olmamı istersiniz?