​​​

Görüntülü Görüşme ile Hesap Açılışı Odeabank’ta Sizi Bekliyor!

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, size özel finansal danışmanınızla bir bankadan beklediğiniz tüm hizmetlere bir telefon yakınlığında hızlıca ulaşacağınız “Yakından Bankacılık” ile tanışın!

 
 

*Görüntülü görüşmeyle hesap açılışı yapabilmek için telefonunuzda NFC özelliği bulunması ve yeni kimlik kartınızın olması gerekmektedir. Kurye ziyaretiyle hesap açılışı yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Şubeye Gitmeye Gerek Kalmadan Görüntülü Görüşmeyle Nasıl Hesap Açılır?

Yeni çipli T.C. kimlik kartına ve NFC (Yakın Alan İletişimi-temassız okutma) teknolojisini destekleyen cep telefonuna sahipseniz görüntülü görüşme yaparak evraksız, kuryesiz, anında müşterimiz olabilir veya anlaşmalı kurye aracılığıyla adresinize getirilecek sözleşmeyi imzalayarak hesap açılışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Odeabank Mobil Uygulamasını indirip, “Müşteri Ol” butonuna tıklayarak formu kişisel bilgileriniz ile doldurun.
  • Form içerisinde görüntülü görüşmeyle hesap açılışı seçeneği sunulacaktır. Görüntülü görüşmeyle hesap açılışı seçeneğini işaretlediğinizde banka temsilcimize bağlanacaksınız.
  • Banka temsilcimiz ile görüntülü görüşmeye bağlanmadan kamera/mikrofon izinlerinizin açık olduğunu kontrol edin.
  • Banka temsilcimiz ile görüşme sırasında kimlik doğrulama işlemi için cihazınızda yer alan NFC (Yakın Alan İletişimi-temassız okutma) ile kimliğinizi okutmanız gerekecektir. NFC ile kimliğinizi okuturken kimliğinizin arka yüzünde bulunan çipi cihazınızın NFC alanına (iOS işletim sistemli cihazınızın arka üst kısmında, Android işletim sistemli cihazınızda ise cihazınızın modeline göre arkasında veya önünde bulunmaktadır.) temas ettirmelisiniz. NFC alanına kimliğinizin çipini temas ettiğinde tarama süreci otomatik başlayacaktır. NFC kullanımı sırasında cihazınızı kılıfsız kullanmanızı tavsiye ederiz.

Görüntülü görüşme sonrasında hemen hesap açılışınız gerçekleşecektir. Odeabank müşterisi olmak işte bu kadar hızlı ve kolay!

Hesap açılışınız gerçekleştikten sonra hemen Odeabank Mobil üzerinden bankacılık işlemlerinizi yapmaya başlayabilir, Odeabank avantajlarından dilediğinizce faydalanabilirsiniz! Size özel finansal danışmanınıza bağlanmak için hafta içi mesai saatlerinde 0212 270 84 44’ü arayabilirsiniz. ​