Yakından Bankacılık, görüntülü görüşmeyle anında seninle!​

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, size özel finansal danışmanınızla bir bankadan beklediğiniz tüm hizmetlere bir telefon yakınlığında hızlıca ulaşacağınız “Yakından Bankacılık” ile tanışın!Hemen anında hesap aç butonuna tıklayarak uygulamamızı indirebilir ve görüntülü görüşmeyle hesap açılışı yapıp, hesabınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.*
*Yeni çipli kimlik kartınız olması ve cihazınızda NFC özelliği bulunması gereklidir.

Hemen ziyaret ile hesap aç butonuna tıklayarak formumuzu tarayıcınız üzerinden doldurun, hesap açılışınızı sizi ziyaret ederek gerçekleştirelim.*
*Tüm kimlik türleri ve tüm cihazlarla başvuru yapabilirsiniz.

Yakından Bankacılık Ayrıcalıkları

Hesap İşletim Ücreti Ödemezsiniz!

Yakından Bankacılık müşterisi olarak size özel avantajlardan doyasıya faydalanırken hiçbir hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Para Transferleriniz Ücretsiz!

Yakından Bankacılık müşterisi olarak ücretsiz havale ve eft yapabilir, para transferlerinizi kolaylıkla gerçekleştirirken banka masraflarına elveda dersiniz.

Tüm Bankaların ATM’leri Sizin!

Yakından Bankacılık müşterisi olarak, dilediğiniz tüm banka ATM’lerinden hiçbir ücret ödemeden ayda üç kez para çekebilir ve yatırabilir, bu sayede ATM aramak zorunda kalmaz, kuyruk beklemez ve sürekli özel olmanın tadını çıkarırsınız.

Tecrübeli Finansal Danışmanınız Hep Yanınızda!

Yakından Bankacılık müşterisi olarak, bankamızda kayıtlı telefonunuzdan mesai saatleri içerisinde 0212 270 84 44’ü aradığınızda size özel finansal danışmanınıza doğrudan bağlanabilir, istediğiniz her soruyu sorabilir ve tüm bankacılık işlemlerini bulunduğunuz yerden hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik, görüntülü görüşmek de mümkün!

Avantajlı Faiz Oranlarından Faydalanabilirsiniz!

Yakından Bankacılık müşterisi olarak, tecrübeli finansal danışmanınızla görüşerek Yakından Bankacılık’a özel avantajlı faiz oranlarından ve kampanyalardan her an faydalanabilir, her zaman bir adım önde olursunuz.

100 Gün Hoş Geldin Faizi!

Yakından Bankacılık müşterisi olarak, gündüz vadesiz gece vadeli Oksijen Hesap’ın avantajlı hoş geldin faizinden 100 gün boyunca faydalanabilirsiniz. Birikimlerinizi gün içinde vadesiz hesapta kullanabilirken; gün sonunda, seçtiğiniz Oksijen Hesap tipine göre belirlenen vadesiz tutarın üzerinde kalan bakiyenizi de gecelik mevduat hesabında otomatik olarak değerlendirebilirsiniz.”

Özel Döviz Ve Altın Fiyatları, Sizin İçin!

Yakından Bankacılık müşterisi olarak, size özel belirlenen fiyatlarla döviz ve altın alım satım işlemlerini en hızlı şekilde yapabilir, yatırımlarınızı altının yanı sıra 11 farklı para biriminde değerlendirebilirsiniz.

Nasıl Yakından Bankacılık Müşterisi Olurum?

Yakından Bankacılık müşterisi olmak için hemen Odeabank.com.tr veya Odeabank Mobil üzerinde yer alan müşteri ol yönlendirmelerini takip ederek başvuru formunu doldurabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde 0212 270 84 44'ü arayarak detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​