Ayrıcalıklı Bankacılık

Ayrıcalıklı Bankacılık

Her Özelliği Size Özel Bankacılık​

Size özel avantajlar sunan bir bankacılık anlayışıyla tanışın: Odeabank Ayrıcalıklı Bankacılık

Finansal ihtiyaçlarınızı karşılarken; bankacılık ile ayrıcalıklı bankacılık arasındaki farkı hissedeceğiniz, hayatınızı kolaylaştıracak birçok avantaj, Odeabank Ayrıcalıklı Bankacılık ile sadece size özel.

AYRICALIKLI BANKACILIK NEDİR?

 

Nasıl Ayrıcalıklı Müşteri Olurum?

OdeaBank ayrıcalıklı müşteri olmak

Bankamızda 100 bin – 2.5 milyon TL arasında varlık sahibi (TL/Döviz Vadeli-Vadesiz Mevduat, Yatırım Fonu, TL/Döviz Hazine Bonosu/Devlet Tahvili/Eurobond veya Hisse Senedi) olmanız durumunda Odeabank Ayrıcalıklı Bankacılık müşterisi olabilirsiniz.

Siz de Ayrıcalıklı Bankacılık müşterisi olmak istiyorsanız tıklayın sizi arayalım.

HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Konusunda uzman, size özel müşteri temsilciniz her zaman yanınızda

Konusunda uzman, size özel müşteri temsilciniz her zaman yanınızda

Ayrıcalıklı Bankacılık müşterisiyseniz, size özel uzman müşteri temsilciniz, bilgi birikimi ve deneyimi ile tüm bankacılık işlemlerinizde size özel çözümler sunar.

Zengin yatırım ürünü alternatifleri

Zengin yatırım ürünü alternatifleri

Birikimlerinizi büyütmeniz için yenilikçi yatırım ürünleri alternatiflerinden size en uygun olanını değerlendirebilir ya da özel mevduat faizlerimizden yararlanabilirsiniz.

Masrafsız bankacılık işlemleri

Masrafsız bankacılık işlemleri

Bireysel internet şubesinden ya da Odeabank Mobil'den, adet sınırlaması olmaksızın ücretsiz para transferi yapabilir, tüm yurt içi banka ATM'lerinden ayda beş kez hiçbir masraf ödemeden para çekebilirsiniz.

Sahip olduklarınızı korurken de yanınızdayız

Yatırımlarınızı katlarken sahip olduklarınızı sağlama almanız için ihtiyacınıza özel sigorta ürünlerinden yararlanabilir, Odeabank şubelerinde yer alan kiralık kasaları %50 indirimle kullanabilirsiniz.

Ayrıcalıklı Kart

Ayrıcalıklı Bankacılık müşterilerine özel sunulan ücretsiz Ayrıcalıklı Kart ile her alışverişinizde nakit iade* alabilir, görüntülü görüşme ile doktorunuzdan tıbbi danışmanlık hizmetinden yararlanabilir ya da yıl boyunca uçak bileti ve seçkin restoran indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

*Alışverişlerinizden %1 oranında, 1 ay içerisinde en fazla 100 TL'ye kadar nakit iade alabilirsiniz.

AYRICALIKLI KART DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ