Bireysel Finansman Kredisi

Bireysel Finansman Kredisi

Hayallerinizi gerçekleştirmek için beklemeyin. Yüksek tutarlı nakit finansman ihtiyaçlarınız için, kendinize ya da bir yakınınıza ait bir gayrimenkul ipoteği ile, avantajlı faiz oranları ile Bireysel Finansman Kredisi kullanabilirsiniz.

Teminat göstereceğiniz gayrimenkul, konut, işyeri ya da imarlı arsa olabilir. Sahip olduğunuz konutun ekspertiz değerinin %80'ine kadar kredi kullanabilirsiniz. İşyeri veya imarlı arsa ipoteği alınması durumunda ipotek alınacak gayrimenkulün %50'sine kadar kredi kullandırılabilir.

Kendinize ait konut ipoteği ile kredi kullanılması durumunda, krediniz Konut Finansmanı Yasası'na tabi olacağından BSMV (Bankacılık ve Sigorta Muameleleri Vergisi) muafiyeti olacaktır.

Konut ipoteği alınıyorsa, Konut Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) yaptırılmaktadır. İhtiyaç Kredisi için gerekli olan belgelere ek olarak ipotek ettirilecek gayrimenkule ait tapu fotokopisi de gerekmektedir.

"Bireysel Finansman Kredisi’ne başvuru ve detaylı bilgi için en yakın şubemize bekliyoruz.​​​​​"
 

Kredi Tutarı(TL) Vade(Ay) Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti KKDF Oranı BSMV Oranı Aylık Maliyet Oranı Efektif Yıllık Maliyet Oranı
50.000 TL 24 ay %4,99 3.888,20 TL 250 TL %15 %0 %7.1084 %127.9719

*50.000 TL tutarında ve 24 ay vadeli kredi için hesaplanmıştır. Gerçek kişinin kendi konutunu teminata verdiği durumda BSMV'den muaftır. Örnek hesaplamaya BSMV dahil edilmemiştir. KKDF dahildir. Efektif yıllık maliyet oranı hesaplamasına binde beş oranında Kredi Tahsis Ücreti, 826 TL tutarında ipotek tesis ücreti ve 4.750 TL tutarında ekspertiz ücreti dahil edilmiştir. Kredili hayat sigortası, DASK primi ve konut sigortası primi dahil edilmemiştir.