Bank'O Card​

Yıllık kart ücreti olmayan kredi kartı: Bank’O Card!

Bank'O Card, yurt içi ve yurt dışında peşin alışverişlerde kullanılan, internette güvenli alışveriş imkanı sağlayan, avantajlı kampanyalar sunan bir kredi kartıdır.

Kart Hakkında

Kart Avantajları

 • Bank'O Card için yıllık üyelik ücreti ödemeden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.
 • Tek seferde 750 TL’ye  kadar olan alışverişlerinizde şifre girmeye gerek kalmadan, 750 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise yalnızca POS’tan şifre girerek işlemlerinizi gerçekleştirilebilirsiniz.
 • Kartınızla internet ve mail order alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
 • “Nakit avans" ve "taksitli avans" ürünleri ile nakit ihtiyaçlarınızı caz​ip oranlarla karşılayabilirsiniz.
 • Banka kartı özelliği sayesinde Odeabank ATM’lerinden kartınıza bağlı vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir ve bireysel bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

SMS ile BANKO yazıp boşluk bırakarak
TC Kimlik Numarası boşluk, doğum tarihi (günayyıl) olarak ekleyip 8444’e gönderebilirsiniz.
Örnek SMS; BANKO 12345678910 01021991

Ayrıca Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444), şubeler ve ATM’ler aracılığıyla da başvuru yapabilirsiniz.

Kart Özellikleri

Nakit Avans

Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için kredi kartınızın limiti dahilinde nakit avans kullanabilir ve ekstreleriniz aracılığıyla borcunuzu takip edebilirsiniz.

Belirli sınırlar ve şartlar dahilinde; Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444), şubeler ve tüm ATM’ler üzerinden 7/24 nakit avans kullanımı yapabilirsiniz.

Tüm banka ve kredi kartlarımız hakkında ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans

Kredi kartınızın limiti dahilinde 7 gün 24 saat nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, 3 aya varan vadelerle ve çok uygun faiz oranlarıyla kolayca geri ödeyebilirsiniz. Üstelik taksitli nakit avansınızı işlem ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

Detaylı hesaplamaları buradan yapabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Kullanabileceğiniz Kanallar:

 • Odea Uygulama,
 • Odeabank İnternet Bankacılığı,
 • Odeabank ATM,
 • 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi

Tüm banka ve kredi kartlarımız hakkında ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme

Fatura işlemlerinizi takip etmek ve ödemelerinizi gerçekleştirmek için uzun kuyruklarda beklemek yerine kredi kartınızdan otomatik talimat oluşturarak işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Otomatik fatura talimatlarınızı; Odea Uygulama,Odeabank İnternet Bankacılığı, Odeabank Şubeleri, Odeabank ATM ve Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) aracılığıyla tanımlayabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar:
ASKİ – Adana Su, ANTALYA SU, Türk Telekom (Mobil), CK Boğaziçi Elektrik, BUSKİ – Bursa Su, BURSAGAZ, Digiturk, D-Smart Tv, D-Smart Net, ESKİŞEHİR DOĞALGAZ, Gaziantep DoğalgazDOĞALGAZ, İgdaş, İski, ISU Kocaeli Su, İzmir Su, Kayseri Gaz, KASKİ – Kayseri Su, Kayseri ve Civarı Elektrik, Mersin Su, MUGLASU, Palen - Erzurum Doğalgaz, Palgaz - Kocaeli Gebze Doğalgaz, Pronet, Samgaz – Samsun Doğalgaz, SGKTAHSILAT, Superonline, Türk Telekom (Telefon), Türk Telekom (İnternet), Turkcell, Turknet, Vodafone, Waternet

Tüm banka ve kredi kartlarımız hakkında ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Talimatlı Taksitlendirme

Bank’O kartınızla taksit olanağı olmayan iş yerlerinden yapacağınız 200 TL- 10.000 TL arası peşin alışverişlerinizi 3 aya kadar taksitlendirebilir ve taksitli ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Taksitlendirme işleminizi, alışveriş sonrası size SMS geldiyse SMS’e yanıt vererek ya da ekstreniz kesilmeden önce Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) veya şubelerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar:

 • Talimatlı taksitlendirme ile peşin yaptığınız harcamayı sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 • Tek çekim alışverişler, dönem içi işlemlere düştüğünde taksitlendirilebilir. Ekstre kesildiği taktirde taksitlendirme yapılamaz.
 • Talimatlı taksitlendirme hizmetinden ücret alınmaz. Ancak taksitlendirme işleminde uygulanan faiz oranı TCMB tarafından belirlenen akdi faiz ile aynıdır.
 • Taksitlendirilmiş bir işlem için tekrar taksitlendirme talebi alınamaz.
 • Talimatlı taksitlendirme talebinizi hesap kesim tarihinize kadar iptal edebilirsiniz. Bu durumda faiz iade edilir. Hesap kesim tarihinden sonra iptal talepleri için erken kapama yapabilirsiniz. Erken kapama taleplerinizi, 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi, Odea Uygulaması, Odeabank İnternet Bankacılığı ve şubelerimizden talep edebilirsiniz.
 • Talimatlı taksitlendirme işlemizini yalnızca kamu, eğitim ve sağlık ödemelerinde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kampanyada uygulanan maksimum taksit sayısı BDDK sınırlarının üzerindeyse BDDK'ın belirlediği limitler çerçevesinde taksitlendirilme yapılabilir. (Örneğin: Kampanya kapsamında 6 taksit uygulanabilmesine karşın, BDDK kuralları gereğince harcamanız için yalnızca 3 taksit görünebilir.)
 • Ürün hizmet ve ücret tarifelerine buradan ulaşabilirsiniz.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Odeabank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.

Ek Kart

Bank'O Card ile yakınlarınızın ismine özel ek kart çıkartabilir, yararlandığınız fırsatlardan sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Ek kartlarınızın limitini kendiniz belirleyebilir ve harcamaları kolaylıkla takip edebilirsiniz. Başvurunuzu; Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve şubelerimiz üzerinden yapabilirsiniz.

Kartınıza bağlı en fazla 5 adet ek kart çıkartabilirsiniz.
Odea Uygulaması, İnternet Şubesi ve 444 8 444 İletişim Merkezi üzerinden 18 yaş ve üzeri, Odeabank şubelerinden 16 yaş ve üzeri kişiler için ek kart çıkartabilirsiniz.

Sanal Kart

İnternet ve mail order alışverişlerinizi daha güvenli yapmak için sanal kart çıkartabilir, alışverişlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik limitinizi kendiniz belirler ve kart ücreti ödemezsiniz.

 • Odea Uygulaması, İnternet Şubesi veya 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığıyla sanal kart başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Sanal kartınızı kullanırken gereksinim duyacağınız kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu (CVC2) bilgilerinize Odea Uygulaması ve İnternet Şubesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Sanal kartlar fiziki olarak basımı yapılmayan kartlardır.
 • Sanal kart harcamalarınızı asıl kartınızın ekstrelerinden takip edebilirsiniz.

Dijital Slip

Kâğıt tüketimini azaltmak amacıyla kredi kartınız ile fiziki POS’tan yapılan alışveriş işlemlerinizde kağıt slip yerine dijital belge alabilirsiniz.

Dilerseniz tüm işlemleriniz için dijital silip tercih edebiliceğiniz gibi yalnızca temassız işlem limiti altındaki alışverişleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Dijital Slip tercihinizi, Odea Uygulaması Kart Ayarları bölümünden veya  444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’ni arayarak değiştirebilirsiniz.

Son 6 ay içinde gerçekleşen işlemlere ait dijital sliplerinizi sorgulayabilir, görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Bu sayede harcamalarınızı hızlı ve kolayca takip ederken doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

Döviz Ekstre - USD

Bank’O Card ekstrenizi ister TL, isterseniz de TL/USD olarak alabilirsiniz. Bu sayede yurt dışında veya yabancı para cinsinden yaptığınız alışverişleriniz USD ekstrenize eklenir ve USD hesabınızdan kolayca ödenebilir.

Ekstre tercihinizi Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve şubelerimiz üzerinden değiştirebilirsiniz.

Limit Artırma

Bank’O Card limitinizi, kartın size gönderildiği zarfta ve ekstrenizin üzerindeki bilgilerden görebilirsiniz. Limitinizi dilediğiniz zaman artırmak için Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve şubelerimiz üzerinden talep oluşturabilirsiniz.