Bank'O Card Axess​

Bank'O Card Axess ile Ne İstersen Bank’O Sende!

Bank'O Card Axess ile iki yüz bini aşkın Axess üye iş yerinde bol bol chip-para kazanabilir, tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, internette güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Kart Hakkında

Kart Avantajları

 • Axess üyesi iş yerlerinde 12 aya varan taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.
 • Tek seferde 750 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde şifre girmeye gerek kalmadan, 750 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise yalnızca POS’tan şifre girerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kartınızla internet ve mail order alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
 • “Nakit avans" ve "taksitli avans" ürünleriyle nakit ihtiyaçlarınızı uygun faiz oranlarıyla karşılayabilirsiniz.
 • Banka kartı özelliği sayesinde Odeabank ATM’lerinden kartınıza bağlı vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir ve bireysel bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurunuzu SMS ile BANKO yazıp, boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi günayyıl (Örneğin; BANKO 11111111111 01021991) olarak ekleyerek 8444’e gönderebilir ya da dilerseniz aşağıdaki kanallar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 • 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi
 • Odeabank Şube ve ATM'leri
 • www.odeabank.com.tr adresi
 • Odeabank İnternet Şube ve Odea Uygulaması

Kart Özellikleri

Nakit Avans

Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için kredi kartınızın limiti dahilinde nakit avans kullanabilir ve ekstreleriniz aracılığıyla borcunuzu takip edebilirsiniz.

Belirli sınırlar ve şartlar dahilinde; Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444), şubeler ve tüm ATM’ler üzerinden 7/24 nakit avans kullanımı yapabilirsiniz.

Tüm banka ve kredi kartlarımız hakkında ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans

Kredi kartınızın limiti dahilinde 7 gün 24 saat nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, 3 aya varan vadelerle ve çok uygun faiz oranlarıyla kolayca geri ödeyebilirsiniz. Üstelik taksitli nakit avansınızı işlem ücreti ödemeden; Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve Odeabank ATM’leri üzerinden kullanabilirsiniz.

Detaylı hesaplamaları buradan yapabilirsiniz.

Tüm banka ve kredi kartlarımız hakkında ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme

Fatura işlemlerinizi takip etmek ve ödemelerinizi gerçekleştirmek için uzun kuyruklarda beklemek yerine kredi kartınızdan otomatik talimat oluşturarak işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Otomatik fatura talimatlarınızı; Odea Uygulama,Odeabank İnternet Bankacılığı, Odeabank Şubeleri, Odeabank ATM ve Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) aracılığıyla tanımlayabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar:
ASKİ – Adana Su, ANTALYA SU, Türk Telekom (Mobil), CK Boğaziçi Elektrik, BUSKİ – Bursa Su, BURSAGAZ, Digiturk, D-Smart Tv, D-Smart Net, ESKİŞEHİR DOĞALGAZ, Gaziantep DoğalgazDOĞALGAZ, İgdaş, İski, ISU Kocaeli Su, İzmir Su, Kayseri Gaz, KASKİ – Kayseri Su, Kayseri ve Civarı Elektrik, Mersin Su, MUGLASU, Palen - Erzurum Doğalgaz, Palgaz - Kocaeli Gebze Doğalgaz, Pronet, Samgaz – Samsun Doğalgaz, SGKTAHSILAT, Superonline, Türk Telekom (Telefon), Türk Telekom (İnternet), Turkcell, Turknet, Vodafone, Waternet

Tüm banka ve kredi kartlarımız hakkında ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Taksitlendirme

Bank'O Card Axess ile üye iş yerilerinin size sunduğu oranlarda faizsiz taksitli alışveriş imkanlarından yaralanabilirsiniz. Harcamalarınızı ve taksit tutarlarınızı ekstresinizden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Detaylar:

 • Taksitlendirme işlemini en fazla 12 taksite kadar yapabilirsiniz.
 • Taksitlendirme işlemi sadece taksit anlaşmalı Axess üye iş yerlerinden yapılabilir.
 • Taksit sayısı Axess anlaşmalı üye iş yerlerinin belirlediği oranlarda uygulanabilir veya yasal sınırlara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
 • Taksitlendirme işlemlerine Axess fiziki veya sanal POS'lardan yapılan işlemler dahildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb.) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Bank'O Card Axess kartlarınız, ek taksit kampanyalarına dahil değildir.
 • Odeabank A.Ş ve Axess taksit kampanya sınırlarını durdurma ve/veya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.

Talimatlı Taksitlendirme

Bank’O Card Axess kartınızla taksit olanağı olmayan iş yerlerinden yapacağınız 200 TL- 10.000 TL arası peşin alışverişlerinizi 3 aya kadar taksitlendirebilir ve taksitli ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Taksitlendirme işleminizi, alışveriş sonrası size SMS geldiyse SMS’e yanıt vererek ya da ekstreniz kesilmeden önce Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) veya şubelerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar:

 • Talimatlı taksitlendirme ile peşin yaptığınız harcamayı sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 • Tek çekim alışverişler, dönem içi işlemlere düştüğünde taksitlendirilebilir. Ekstre kesildiği taktirde taksitlendirme yapılamaz.
 • Talimatlı taksitlendirme hizmetinden ücret alınmaz. Ancak taksitlendirme işleminde uygulanan faiz oranı TCMB tarafından belirlenen akdi faiz ile aynıdır.
 • Taksitlendirilmiş bir işlem için tekrar taksitlendirme talebi alınamaz.
 • Talimatlı taksitlendirme talebinizi hesap kesim tarihinize kadar iptal edebilirsiniz. Bu durumda faiz iade edilir. Hesap kesim tarihinden sonra iptal talepleri için erken kapama yapabilirsiniz. Erken kapama taleplerinizi, 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi, Odea Uygulaması, Odeabank İnternet Bankacılığı ve şubelerimizden talep edebilirsiniz.
 • Talimatlı taksitlendirme işlemizini yalnızca kamu, eğitim ve sağlık ödemelerinde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kampanyada uygulanan maksimum taksit sayısı BDDK sınırlarının üzerindeyse BDDK'ın belirlediği limitler çerçevesinde taksitlendirilme yapılabilir. (Örneğin: Kampanya kapsamında 6 taksit uygulanabilmesine karşın, BDDK kuralları gereğince harcamanız için yalnızca 3 taksit görünebilir.)
 • Ürün hizmet ve ücret tarifelerine buradan ulaşabilirsiniz.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Odeabank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.

Ek Kart

Bank’O Card Axess ile yakınlarınızın ismine özel ek kart çıkartabilir, yararlandığınız fırsatlardan sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Ek kartlarınızın limitini kendiniz belirleyebilir ve harcamaları kolaylıkla takip edebilirsiniz. Başvurunuzu; Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve şubelerimiz üzerinden yapabilirsiniz.

Kartınıza bağlı en fazla 5 adet ek kart çıkartabilirsiniz.
Odea Uygulaması, İnternet Şubesi ve 444 8 444 İletişim Merkezi üzerinden 18 yaş ve üzeri, Odeabank şubelerinden 16 yaş ve üzeri kişiler için ek kart çıkartabilirsiniz.

Sanal Kart

İnternet ve mail order alışverişlerinizi daha güvenli yapmak için sanal kart çıkartabilir, alışverişlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik limitinizi kendiniz belirler ve kart ücreti ödemezsiniz.

 • Odea Uygulaması, İnternet Şubesi veya 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığıyla sanal kart başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Sanal kartınızı kullanırken gereksinim duyacağınız kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu (CVC2) bilgilerinize Odea Uygulaması ve İnternet Şubesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Sanal kartlar fiziki olarak basımı yapılmayan kartlardır.
 • Sanal kart harcamalarınızı asıl kartınızın ekstrelerinden takip edebilirsiniz.

Dijital Slip

Kâğıt tüketimini azaltmak amacıyla kredi kartınız ile fiziki POS’tan yapılan alışveriş işlemlerinizde kağıt slip yerine dijital belge alabilirsiniz.

Dilerseniz tüm işlemleriniz için dijital silip tercih edebiliceğiniz gibi yalnızca temassız işlem limiti altındaki alışverişleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Dijital Slip tercihinizi, Odea Uygulaması Kart Ayarları bölümünden veya  444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’ni arayarak değiştirebilirsiniz.

Son 6 ay içinde gerçekleşen işlemlere ait dijital sliplerinizi sorgulayabilir, görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Bu sayede harcamalarınızı hızlı ve kolayca takip ederken doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

Döviz Ekstre - USD

Bank’O Card Axess ekstrenizi ister TL, isterseniz de TL/USD olarak alabilirsiniz. Bu sayede yurt dışında veya yabancı para cinsinden yaptığınız alışverişleriniz USD ekstrenize eklenir ve USD hesabınızdan kolayca ödenebilir.

Ekstre tercihinizi Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve şubelerimiz üzerinden değiştirebilirsiniz.

Limit Artırma

Bank'O Card'Axess limitinizi, kartın size gönderildiği zarfta ve ekstrenizin üzerindeki bilgilerden görebilirsiniz. Limitinizi dilediğiniz zaman artırmak için Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve şubelerimiz üzerinden talep oluşturabilirsiniz.