Odeabank Ayrıcalıklı Kart

Her Özelliği Size Özel!

Ayrcalıklı Bankacılık müşterilerine özel; Ayrıcalıklı Kart ile alışverişlerinizden nakit iade alırken, restoran indirimi gibi hayatınızı kolaylaştıracak birçok özelliğe de sahip olursunuz.

Kartınızın World Elite Mastercard özelliği ile dünyanın her yerinde ve her zaman kendinizi ayrıcalıklı hissetmeye devam edersiniz.

Odeabank Ayrıcalıklı Kart

KART AVANTAJLARI

Tüm alışverişlerinizde %1 nakit iade

Odeabank

Alışverişlerinizin %1'i oranında her ay 100 TL, bir yıl içinde 1200 TL'ye varan nakit iade* kazanabileceğiniz kampanyamızdan yararlanabilir ve sonraki ekstre döneminizde iade tutarını kredi kartınızda görebilirsiniz.

* Nakit iade tutarı takip eden ayın 5'inde kartınıza yansıtılacaktır. İndirim kampanyasına nakit ve taksitli avans, fatura ödeme, vergi ödeme ve SGK prim ödeme işlemleri dahil değildir.

Concierge Hizmeti

Odeabank

Ayrıcalıklı Kart ile bir çok konu hakkında bilgi ve organizasyon için kişisel asistanınız bir telefon uzağınızda olacak. 0212 275 84 44 Ayrıcalıklı Kart Müşteri Hattı'nı arayarak tüm bu hizmetlerden 7/24 faydalanabileceksiniz.

Yaralanabileceğiniz hizmetler;

 • Seyahat danışmanlık
 • Restoran bilgi ve rezervasyon
 • Etkinlik organizasyon

Ayrıcalıklı Kart'a Özel 9000 TL Değerinde GastroClub Üyeliği

Odeabank

Ayrıcallıklı Kart'ınıza özel ücretsiz kullanabileceğiniz GastroClub üyeliğinizi hemen başlatabilir; anlaşmalı kurumlardan yapacağınız restoran, market, kuru temizleme, giyim ve teknolojik ürün gibi harcamalarınızdan indirim kazanabilir ve kampanyalar dahilinde bir çok kategoride size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

 • Yurt içinde 1000'i aşkın restoranda %30'a varan indirimler,
 • Anlaşmalı paket servis platformlarında 1000'den fazla restoranlarda %25'e varan indirim ayrıcalığı,
 • Online ve fiziki market alışverişlerinde çeşitli indirim fırsatları
 • Anlaşmalı moda markalarında %40'a varan indirim ayrıcalığı,
 • Anlaşmalı teknoloji marketlerinde %20'ye varan indirim ayrıcalığı,
 • Anlaşmalı kurumlardan yapacağınız otel rezervasyonlarında 20.000 TL'ye varan indirimler,
 • Anlaşmalı kurumlardan yapacağınız araç kiralama işlemlerinde %40'a varan indirimler,
 • Anlaşmalı kurumlardan yapacağınız kuru temizleme harcamalarınızda %50 indirim,
 • Seçili restoran ve kafelerde tatlı ve 1+1 kahve ikramlarıyla hayatınızı keyiflendirecek sürprizler GastroClub uygulamasında sizi bekliyor.

GastroClub üyeliğimi nasıl oluşturabilirim?

Uygulamayı telefonunuza indirip açtıktan sonra “Üye olmak istiyorum’ butonunu tıklayın ve çıkan kayıt formunu doldurun.

En alttaki ‘Promosyon Kodu’ alanına Odeabank Ayrıcalıklı Kart numaranızın 16 hanesini girerek “Devam Et” butonuna tıklayın ve GastroClub üyeliğinizi kullanmaya başlayın.

E-ticaret harcamalarınızda %5 indirim

Odeabank

Ayrıcalıklı Kart'ınızla internet üzerinden tüm sektörlerden yapacağınız e-ticaret harcamalarınızda %5 oranında, toplamda 100 TL iade ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Detaylar:

 • Kampanyadan sadece Ayrıcalıklı Kart sahipleri yararlanabilecektir.
 • Sektör ve harcama tutarından bağımsız yapılacak e-ticaret harcamalarının %5'i iade edilecektir.
 • Bir müşteri, bu kampanyadan birden fazla kere yararlanabilir, toplamda en fazla 100 TL iade alabilir.
 • İade, işlem yapıldıktan sonra takip eden ayın 5'inde hesap ekstresine yansır. Kazanılan iadenin yansıtılması için ilgili asıl kart, sanal kart ve ek kartın açık, geçerli bir kart olması gerekir.
 • İnternetten yapılan peşin veya taksitli alışveriş işlemleri kampanyaya dahildir.
 • Mail order, telephone order işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Nakit avans, bireysel emeklilik ödemesi, SGK prim ödemeleri, vergi ve fatura ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya asıl kart, sanal kart ve ek kartlar dahildir. Asıl kart, sanal kart ve ek kartların yaptığı ilgili toplam harcama üzerinden indirim yansıtılır.
 • Odea Bank A.Ş. kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

İşlem adet sınırı olmayan faizsiz taksit ayrıcalığı

Odeabank

Odeabank Ayrıcalıklı Kart ile tek seferde yapacağınız kamu, eğitim ve sağlık harcamalarınızda 300 TL-3.000 TL arası işlemlerinizi herhangi bir ücret veya faiz ödemeksizin 2 aya kadar, 3.001 TL-25.000 TL arasındaki işlemlerinizi faizli olarak 6 taksite kadar bölerek ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Taksitlendirme işleminizi, alışveriş sonrası size SMS geldiyse SMS'e yanıt vererek ya da ekstreniz kesilmeden önce Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) veya şubelerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar:

 • Talimatlı taksitlendirme ile peşin yaptığınız harcamayı sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 • Tek çekim alışverişler dönem içi işlemlere düştüğünde taksitlendirilebilmektedir. Ekstre kesildiği taktirde taksitlendirme yapılamaz.
 • Talimatlı taksitlendirme hizmetinden ücret alınmamaktadır. Ancak taksitlendirme işleminde uygulanan faiz oranı TCMB tarafından belirlenen akdi faiz ile aynıdır.
 • Taksitlendirilmiş bir işlem için tekrar taksitlendirme talebi alınamaz.
 • Talimatlı taksitlendirme talebinizi hesap kesim tarihinize kadar iptal edebilirsiniz. Bu durumda faiz iade edilir. Hesap kesim tarihinden sonra iptal talepleri için erken kapama yapabilirsiniz. Erken kapama taleplerinizi, 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi, Odea Uygulaması, Odeabank İnternet Bankacılığı ve şubelerimizden talep edebilirsiniz.
 • Talimatlı taksitlendirme işlemizini yalnızca kamu, eğitim ve sağlık ödemelerinde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kampanyada uygulanan maksimum taksit sayısı BDDK sınırlarının üzerindeyse BDDK'ın belirlediği limitler çerçevesinde taksitlendirilme yapılabilir. (Örneğin: Kampanya kapsamında 6 taksit uygulanabilmesine karşın, BDDK kuralları gereğince harcamanız için yalnızca 3 taksit görünebilir.)
 • Ürün hizmet ve ücret tarifelerine buradan ulaşabilirsiniz.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Odea Bank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.

MasterCard Priceless Ayrıcalıkları

Odeabank

Odeabank Mastercard Ayrıcalıklı Kart ile İstanbul, New York, Londra gibi dünyanın en çok ziyaret edilen 44 paha şehrindekii benzersiz deneyim ve tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Mastercard® sahiplerine özel olarak tasarlanmış 2.000'den fazla eşsiz deneyimin tadını çıkarın.

Detaylı bilgi için tıklayın.

World Elite MasterCard Ayrıcalıkları

Odeabank

Kredi kartı özelliklerinin yanı sıra Mastercard’ın da size sunduğu kişiye özel hizmetlerle dünyanın dört bir yanında eşsiz deneyimler yaşarsınız. World Elite Mastercard özelliğiyle dünyanın her yerinde ve her zaman ayrıcalıklı hissedersiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

World Elite kampanyalarını görmek için tıklayın.

Kart Özellikleri

Özel Müşteri Hattı

Ayrıcalıklı müşterilerimize özel 0212 275 84 44 numaralı İletişim Merkezi'ni 7 gün 24 saat arayabilir, tüm bankacılık hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ek Kart

Odeabank Ayrıcalıklı Kart ile yakınlarınızın ismine özel ek kart çıkartabilir, yararlandığınız fırsatlardan* sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Ek kartlarınızın limitini kendiniz belirleyebilir ve harcamaları kolaylıkla takip edebilirsiniz. Başvurunuzu; Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve şubelerimiz üzerinden yapabilirsiniz.

Kartınıza bağlı en fazla 2 adet ek kart çıkartabilirsiniz. Odea Uygulaması, İnternet Şubesi ve 444 8 444 İletişim Merkezi üzerinden 18 yaş ve üzeri, Odeabank şubelerinden 16 yaş ve üzeri kişiler için ek kart çıkartabilirsiniz.
*Sadece uçak bileti indirimi ve nakit iade ayrıcalıklarından yararlanılabilir. Asıl ve ek kartların yaptığı ilgili toplam harcama üzerinden indirim yansıtılır.

Nakit Avans

Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için kredi kartınızın limiti dahilinde nakit avans kullanabilir ve ekstreleriniz aracılığıyla borcunuzu takip edebilirsiniz.

Belirli sınırlar ve şartlar dahilinde; Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444), şubeler ve tüm ATM’ler üzerinden 7/24 nakit avans kullanımı yapabilirsiniz.

Tüm banka ve kredi kartlarımız hakkında ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans

Kredi kartınızın limiti dahilinde 7 gün 24 saat nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, 3 aya varan vadelerle ve çok uygun faiz oranlarıyla kolayca geri ödeyebilirsiniz. Üstelik taksitli nakit avansınızı işlem ücreti ödemeden; Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve Odeabank ATM'leri üzerinden kullanabilirsiniz.

Detaylı hesaplamaları buradan yapabilirsiniz.
Tüm banka ve kredi kartlarımız hakkında ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme

Fatura işlemleriniz ve ödemeleriniz için uzun kuyruklar beklemek yerine; Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve Odeabank ATM’leri üzerinden kredi kartınıza otomatik talimat oluşturarak işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar:
ASKİ – Adana Su, ANTALYA SU, Türk Telekom (Mobil), CK Boğaziçi Elektrik, BUSKİ – Bursa Su, BURSAGAZ, Digiturk, D-Smart Tv, D-Smart Net, ESKİŞEHİR DOĞALGAZ, Gaziantep DoğalgazDOĞALGAZ, İgdaş, İski, ISU Kocaeli Su, İzmir Su, Kayseri Gaz, KASKİ – Kayseri Su, Kayseri ve Civarı Elektrik, Mersin Su, MUGLASU, Palen - Erzurum Doğalgaz, Palgaz - Kocaeli Gebze Doğalgaz, Pronet, Samgaz – Samsun Doğalgaz, SGKTAHSILAT, Superonline, Türk Telekom (Telefon), Türk Telekom (İnternet), Turkcell, Turknet, Vodafone, Waternet

Tüm banka ve kredi kartlarımız hakkında ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sanal Kart

İnternet ve mail order alışverişlerinizi daha güvenli yapmak için sanal kart çıkartabilir, alışverişlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik limitinizi kendiniz belirler ve kart ücreti ödemezsiniz.

 • Odea Uygulaması, İnternet Şubesi veya 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığıyla sanal kart başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Sanal kartınızı kullanırken gereksinim duyacağınız kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu (CVC2) bilgilerinize Odea Uygulaması ve İnternet Şubesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Sanal kartlar fiziki olarak basımı yapılmayan kartlardır.
 • Sanal kart harcamalarınızı asıl kartınızın ekstrelerinden takip edebilirsiniz.

Dijital Slip

Kâğıt tüketimini azaltmak amacıyla kredi kartınız ile fiziki POS’tan yapılan alışveriş işlemlerinizde kağıt slip yerine dijital belge alabilirsiniz.

Dilerseniz tüm işlemleriniz için dijital silip tercih edebiliceğiniz gibi yalnızca temassız işlem limiti altındaki alışverişleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Dijital Slip tercihinizi, Odea Uygulaması Kart Ayarları bölümünden veya  444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’ni arayarak değiştirebilirsiniz.

Son 6 ay içinde gerçekleşen işlemlere ait dijital sliplerinizi sorgulayabilir, görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Bu sayede harcamalarınızı hızlı ve kolayca takip ederken doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

Döviz Ekstre - USD

Odeabank Ayrıcalıklı Kart ekstrenizi ister TL, isterseniz de TL/USD olarak alabilirsiniz. Bu sayede yurt dışında veya yabancı para cinsinden yaptığınız alışverişleriniz USD ekstrenize eklenir ve USD hesabınızdan kolayca ödenebilir.

Ekstre tercihinizi Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve şubelerimiz üzerinden değiştirebilirsiniz.

Limit Artırma

Kart limitinizi, kartın size gönderildiği zarfta ve ekstrenizin üzerindeki bilgilerden görebilirsiniz. Limitinizi dilediğiniz zaman artırmak için Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve şubelerimiz üzerinden talep oluşturabilirsiniz.