Odea ile Yatırımın Merkezinde Yerini Al!

Odea ile Yatırımın Merkezinde Yerini Al!

Odea ile Yatırımın Merkezinde Yerini Al!

Odea müşterileri akıllı danışman Rob’O’nun gelişmiş yapay zekasıyla kişiye özel sunduğu portföy önerilerinden, yatırım ve fon tavsiyelerinden ücretsiz olarak dilediği gibi faydalanıyor, tüm bankacılık işlemlerini kolayca yönetebiliyor.

Üstelik, Odealılar yatırımcı profiline uygun geniş ürün portföyünden ve detaylı analizlerden de dilediği gibi yararlanıyor.

Odea’nın dijital kanallarından (mobil uygulama+internet sitesi) müşterisi olanlara sunmuş olduğu bazı ayrıcalıklar:

Görüntülü Görüşme ile Hesap Açılışı Odeabank'ta Sizi Bekliyor!

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, size özel finansal danışmanınızla bir bankadan beklediğiniz tüm hizmetlere bir telefon ile hızlıca ulaşabilirsiniz.

Oksijen Hesap’ta 100 Gün Hoş Geldin Faizi

Odealılar gündüz vadesiz gece vadeli Oksijen Hesap’ın avantajlı hoş geldin faizinden 100 gün boyunca dilediği gibi faydalanır; birikimlerini gün içinde vadesiz hesapta kullanabilirken gün sonunda seçilen Oksijen Hesap tipine göre belirlenen vadesiz tutarın üzerinde kalan bakiyeyi de gecelik mevduat hesabında değerlendirirler. 

Türk Lirası Vadeli Mevduat’a +%3 Faiz Avantajı!

Odealılar 10.000 TL ve üzeri TL vadeli mevduat hesap açılışlarında ek +%3 faiz avantajından yararlanıyor.

Kişiye  Özel Tecrübeli Finansal Danışman!

Odealılar kendilerine özel tecrübeli finansal danışmanlarına 0212 270 84 44 nolu telefondan kolaylıkla ulaşabiliyor.

Hisse Senedi Alım/Satımlarında 10 binde 5* (%0.05) Avantajlı Komisyon Oranı ve Ücretsiz Canlı Borsa Verisi!

Dijital kanallarımızdan müşteri olup, hisse senedi hesabını Odea uygulamasından açan müşterilerimiz dilediği hisse senedi verilerini anlık ve ücretsiz olarak takip edebiliyor, önem verdiği hisse senetlerini gerçek zamanlı izleyebiliyor.

Tüm Bankaların Ayda 5 Defa Ücretsiz ATM Kullanımı

Odealılar tüm yurt içi banka ATM'lerinden ayda 5 kez hiçbir masraf ödemeden para çekip yatırabiliyor ve bakiye sorgulayabiliyor.

Ücretsiz EFT/Havale Ayrıcalığı

Djital kanallardan müşteri olan Odealılar bireysel internet şubesinden ya da Odea Uygulamasından adet sınırlaması olmaksızın ücretsiz havale ve EFT işlemlerini yapabiliyor.

Akademi’O

Odealılar Akademi’O ile yatırım videoları ve makalelere Odea Uygulaması üzerinden kolaylıkla erişerek yatırımlarına yön veriyor.