Mutlu Günler Sigortası​

Yalnızca kaza veya sıkıntılı zamanlarda değil; evlilik, doğum gibi hayatınızın mutlu anlarında da maddi desteğiniz Odeabank'ta hazır!

HEMEN BAŞVUR

Genel Bilgiler

Bilgilendirme

Mutlu Günler Ferdi Kaza Sigortası ile hayatın beklenmedik risklerine karşı sevdiklerinizi maddi güvence altına alırken evlilik, doğum, taşınma ve mezuniyet gibi mutlu günlerin de tadını çıkarabilirsiniz.

Bu sigorta poliçesiyle birlikte sunduğumuz mini check-up ile EKG’den kan tahliline kadar birçok hizmetten, yılda bir defa olmak üzere, ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Mutlu Günler Ferdi Kaza Sigortası neleri kapsar?

Hayat Olayları: Evlilik, doğum, sizin veya çocuğunuzun 4 yıllık üniversite mezuniyeti ve görev nedeniyle taşınma durumlarında, poliçe yılı bazında tek sefer olmak üzere poliçede yazılı teminat tutarı kadar finansal katkı alınır.

Kaza Sonucu Vefat: Sigortalının, sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren en geç bir sene içinde vefatını ifade eder. Bu durumda hak sahiplerine poliçede belirlenen tutar ödenir.  

Kaza Sonucu Kalıcı Sakatlık: Sigorta süresi içinde gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içinde tam veya kısmi kalıcı olarak sakat kalmasını ifade eder. Kalıcı sakatlık teminatı Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda yer alan kalıcı sakatlık oranına göre sigortalıya ödenir.

Mutlu Günler Sigortası Avantajları Nelerdir?

Ödediğiniz primlerin tamamını, yıllık beyan edilen gelirinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmayacak şekilde vergi indiriminde kullanabilirsiniz.

Mutlu Günler Sigortasından kimler yararlanabilir?

18-59 yaş arasındaki tüm bireyler bu sigortadan yararlanabilir. Poliçeler 64 yaşa kadar yenilenebilir.

Sigorta başvurusu nasıl yapılır?

Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için Odeabank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Mutlu Günler Ferdi Kaza Sigortası, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır. OdeaBank A.Ş., bu şirketlerin acentesidir.