İnternet Bankacılığı

Odeabank İnternet Şubesi ile dilediğiniz zaman, internet erişimi olan her yerden, kolay ve hızlı bir şekilde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

​Odeabank İnternet Şubesini, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz dokunmatik ekran uyumluluğu ile tüm bilgisayarlar, telefon ve tabletlerden kullanabilmektedir.

Odeabank İnternet Şubesi'​ne kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yapabileceğiniz gibi; Kullanıcı adınızı hatırlamıyorsanız, bireysel müşterilerimiz T.C. kimlik numarasını kullanarak da giriş yapabilirler.

Parolanızı unuttuysanız veya şifrenizi blokelediyseniz, banka/kredi kartı veya kimlik bilgilerinizle tekrar kayıt olabilir veya blokenizi kaldırabilirsiniz.


İnternet Şubesi Özellikleri İnternet Şubesi Özellikleri
Kullanıcı Adı ile Giriş Kullanıcı Adı / TCKN ile Giriş
Kartla Giriş Kayıt Ol
İşlem Limit ve Saatleri İşlem Limit ve Saatleri
Sıkça Sorulan Sorular Sıkça Sorulan Sorular
İnternet Şubesi Özellikleri İnternet Şubesi Özellikleri
 • Odeabank İnternet Şubesi menüsü, ATM, 444 8 444 İletişim Merkezi ve Mobil Uygulamalar ile aynı sıralamaya sahiptir. Bir kanalda bulduğunuz işleme diğer kanallarda da aynı sıralama ile erişebilirsiniz.
 • Odeabank İnternet Şubesi ile ATM, 444 8 444 İletişim Merkezi ve Mobil uygulamalar aynı işlem akışına sahiptir. Bu sayede tüm kanallarımızda tüm işlemlerinizi aynı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Menülerin üzerine basmadan, yanlarında bulunan rakamları klavyenizde tuşlayarak da seçim yapabilirsiniz.
 • İnternet Şubesindeki tüm ekranlar dokunmatik uyumludur. Bilgisayarınızda fareniz ile kullanabileceğiniz gibi, dokunmatik ekran bilgisayar veya tabletler üzerinden de rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Kişisel menü ile istediğiniz işlemleri ekleyerek menüde gezinmeden istediğiniz işlemlere hızlıca istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
 • Arama alanı ile istediğiniz işlem adını yazarak işleme hızlıca ulaşabilirsiniz.
 • Ayarlar menüsü altındaki Hatırlatma Servisi ile İnternet Şubesi'ne giriş yapmadan da işlem ve hareketlerinizden haberdar olabilirsiniz.
 • Kapsamlı açılış ekranı ile hesaplarınızı, kartlarınızı ve ödemelerinizi tek seferde görüntüleyebilirsiniz.
 • İşlemlerinizi gerçekleştirirken ekranlardaki görsel anlatımlardan destek alabilirsiniz.
 • SMS, Odeabank Pass'O veya mobil imzanız ile giriş yapabilirsiniz.
Kullanıcı Adı/TCKN ile Giriş Kullanıcı Adı/TCKN ile Giriş

Odeabank İnternet Şubesi kullanıcı adınız veya T.C. kimlik numarası bilginizi kullanarak parolanız ile giriş yapabilir, kapsamlı bir işlem setine ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı adı belirlemek için şubelerimize gelebilir, ATM'lerimizden kayıt olabilir, veya banka/kredi kartı ya da TCKN bilgileriniz ile giriş yaparak kayıt olabilirsiniz.

Odeabank İnternet Şubesi üzerinde yapabileceğiniz tüm işlemlerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kayıt Ol Kayıt Ol

Odeabank kartınız varsa ve İnternet Şubesi’ne kayıt olmadıysanız, kart bilgileriniz ile giriş yaparak kullanıcı adı ve parolanızı oluşturabilirsiniz. Bunun için kart numaranız, kart şifreniz ve doğum tarihiniz ile İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra, menüden Yardım & Ayarlar altındaki İnternet Şube Kayıt işlemini seçerek kullanıcı bilgilerinizi oluşturmanız yeterlidir. Sadece kayıt işlemleri için değil, eğer parolanızı unuttuysanız, yeni parola almak için de buradan işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank kartınız yoksa ve İnternet Şubesi’ne kayıt olmadıysanız TCKN, cep telefonu son 4 hanesi, doğum tarihi, cep telefonlarına gelen SMS şifresi ardından, Anne Kızlı Soyadında istenen 2 karakter ve kimlik belgesi sıra-seri no bilgilerinizi girerek kayıt olma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Parolanızı oluşturduktan sonra, parola ile giriş yaparak daha zengin bir işlem içeriğine ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adı/TCKN ile yapacağınız ilk girişinizde şifreniz, parola SMS’inizde ayrıca belirtilen kişisel bilginizdir.

İşlem Limit ve Saatleri İşlem Limit ve Saatleri

Odeabank İnternet Şubesi ile yapabileceğiniz işlemlerin günlük limit ve saatleri aşağıdaki gibidir.

İşlem İşlem Saati Bireysel Ticari / Kurumsal
Havale 24 Saat 1 – 100.000 TL 1 – 750.000 TL
EFT 09:00 – 17:00 1 – 100.000 TL 1 – 200.000 TL
SWIFT Girişi 24 Saat 10 – 75.000 TL 10 – 350.000 TL
Fon Alış / Satış 09:30 – 16:00 1 – 2.000.000 TL 1 – 2.000.000 TL
Döviz Alış / Satış Hafta içi 09:00 - 18:00 1.500.000 TL 1.500.000 TL
Mesai saatleri dışı
(hafta sonu ve resmi tatiller dahil)
150.000 TL 150.000 TL
Altın Alış / Satış* 24 Saat 1 gram - 1.000.000 TL 1 gram – 1.000.000 TL
Arbitraj Hafta içi 09:00 - 18:00 1.500.000 TL 1.500.000 TL
Mesai saatleri dışı
(hafta sonu ve resmi tatiller dahil)
150.000 TL 150.000 TL
Repo 09:30 – 14:00 100 – 1.000.000 TL 100 – 1.000.000 TL
Bono / Tahvil 09:30 – 14:00 200 – 1.000.000 TL 200 – 1.000.000 TL
Vadeli Hesap Açılışı 24 Saat 0 – 10.000.000 TL 0 – 1.000.000.000 TL
Gecelik Vadeli Hesap Açılışı 08:00 – 15:00 25.000 – 1.000.000 TL 25.000 – 1.000.000 TL
Vadeli Hesap Kapama 24 Saat 0 – 200.000 TL 0 – 200.000 TL

*Altın işlemleri en az 10gram üzerinden yapılabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular Sıkça Sorulan Sorular
 • Bankamızda şifresi olan bir kredi kartı veya banka kartınız varsa Odeabank İnternet şubesi veya mobil uygulamamız üzerinden kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet Şubesi veya Mobil Şube üzerinden giriş ekranlarında yer alan “Kayıt Ol” butonu ile işlemlerinizi yapabilişiniz. Açılan ekran üzerinde kart numaranızı, kart şifrenizi ve doğum tarihinizi giriniz. Kart şifrenizi burada yer alan bilgilerle oluşturabilirsiniz. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru girdikten sonra sistemimizde kayıtlı olan cep telefonunuza Güvenlik Kodu gönderilecektir.
 • İnternet Şube kayıt ekranında eğer daha önceden bir kullanıcınız varsa bu bilgi ekranda gösterilecek, yoksa yeni bir kullanıcı adı yazmanız istenecektir. Yazacağınız kullanıcı adı, bundan sonra internet şube ve mobil şube girişlerinizde kullanacağınız size özel kullanıcı adı bilgisidir.
 • Açılan ekrana Güvenlik kodunuzu girdikten sonra gelen ekranda kartınızın arka banında yer alan CVV bilgisinden istenen 2 karakteri ve nüfus cüzdanı veya pasaport numaranıza dair istenen bilgileri girmeniz gerekmektedir. Ardından parolanız cep telefonunuza gönderilecektir. İnternet Şubeye belirlediğiniz kullanıcı adınız ve SMS ile gelen parolanızla giriş yapabilirsiniz. Kart ile yapılan kayıtlarda ilk giriş işleminde şifre alanına kart şifrenizi yazmanız gerekmektedir.
 • Kredi veya banka kartınız yoksa İnternet/mobil şube kayıt işlemlerinizi şubelerimiz üzerinden yapabileceğiniz gibi; Banka/kredi kartı olmayan kullanıcılar, TCKN, cep telefonu son 4 hanesi, doğum tarihi, cep telefonlarına gelen SMS şifresi ardından, Anne Kızlı Soyadında istenen 2 karakter ve kimlik belgesi sıra-seri no bilgilerini girerek kayıt olabilirler. Yeni T.C. kimliklerinde yer alan seri no bölümü tek alandan oluşmakta olup, İnternet Şube girişlerinde bu alanın ilk 3 karakteri sol tarafa, kalan karakterler ise sağ taraftaki alana girilmelidir.
 • İnternet şube veya mobil şube üzerindeki giriş yaptığınız alanda bulunan “Kayıt Ol” butonu ile kart bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra kullanıcı adınızı ekranda görüntüleyebilirsiniz. Eğer parolanızı unuttuysanız bu işlemi devam ettirerek yeni parolanızı alabilir ve tekrardan giriş yapabilirsiniz.
 • Kullanıcı adınızı belirledikten sonra, cep telefonunuza gelen parola ile giriş yaparken sadece ilk girişinize özel olarak SMS ile şifre gönderilmez.
 • İlk girişinizde şifreniz; eğer şubemizden kayıt olduysanız GGAA formatında doğum tarihiniz, eğer kart ile giriş yaparak kayıt olduysanız kart şifrenizdir.
 • Bu durumlar dışında bir sorun varsa 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'ni arayarak destek alabilirsiniz.
 • Bloke süresi kullanıcı adı ile girişinizde 3 saat, kart ile girişinizde ise 2 saattir.
 • Kullanıcı adı ile girişte bloke olduysanız, kartınız ile giriş yaparak sol menüden bloke kaldırma işlemini seçerek veya 444 8 444 İletişim Merkezini arayarak da blokenizi kaldırabilirsiniz.
 • Kart ile girişinizde bloke olduysanız bekleme süresinden önce bloke kaldırılamamaktadır.
 • Odeabank İnternet Şubesi üzerinden yapılan işlemlerdeki güncel tabela işlem ücretlerini görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız.

Kullanım kılavuzu için tıklayınız.

​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​