​Odeabank mobil uygulaması ile hem müşterilerimiz, hem de müşterimiz olmayanlar için pek çok özellik sunuyoruz!

Odeabank mobil uygulamasına iOS cihazlarda AppStore, Android cihazlarda Google Play üzerinden "Odeabank" ismi ile erişebilirsiniz.

iOS cihazlarda Apple Watch uygulamasını saatinize yükleyerek Sıramatik ile sıra numarası alabilir, şubelerimizin yerlerine ulaşabilir, Odeabank Pass’O ile İnternet Şubesi giriş için şifre üretebilir, döviz çevirici ile kur bilgilerine ulaşabilir ve Odeabank Kazandırıy’O sıranızı saatiniz üzerinden de takip edebilirsiniz.

Hemen uygulamayı indirin, mobil olmanın keyfini yaşayın.


Mobil Uygulama
Özellikleri
Kullanıcı Adı ile Giriş Kullanıcı Adı ile Giriş Kullanıcı Adı / TCKN ile Giriş
Kartla Giriş Kartla Giriş Kayıt Ol
İşlem Limit ve Saatleri
Sıkça Sorulan
Sorular
Mobil Uygulama
Özellikleri
 • Mobil Şube'ye giriş yapmak için İnternet Şubesi kullanıcı bilgilerinizi veya Odeabank banka/kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
 • Odeabank Mobil Şube menüsü, ATM, 444 8 444 İletişim Merkezi ve İnternet Şubesi ile aynı sıralamaya sahiptir. Bir kanalda bulduğunuz işleme diğer kanallarda da aynı sıralama ile erişebilirsiniz.
 • Odeabank Mobil Şube ile ATM, 444 8 444 İletişim Merkezi ve İnternet Şubesi aynı işlem akışına sahiptir. Bu sayede tüm kanallarımızda tüm işlemlerinizi aynı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Odeabank Kazandırıy’O ile işlem yaparken puan ve ödül kazanabilirsiniz.
 • Müşteri ol ile şubeye gitmeden hesap açılışı yapabilir ve müşterimiz olabilirsiniz.
 • Hemen Başvur ile Oksijen Hesap, Vadeli hesap, vadesiz hesap, kredi ve kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
 • Krediniz onaylandığında mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla kullanabilirsiniz.
 • Kredi kartınız için limit arttırım talebinde bulunabilir, taksitli nakit avans/nakit avans çekebilir ve taksitlendirme & erteleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Çek kontrol ile QR kod okutarak Odeabank çek bilgilerine ulaşabilirsiniz.
 • Odeabank Pass’O ile tek kullanımlık şifre uygulamasını kullanarak İnternet Şubesi ve Mobil Şube'ye giriş yapabilirsiniz.
 • Piyasa Verileri ile döviz, altın ve genel hisse senedi fiyatlarını takip edebilir, günlük piyasa yorumları ve aylık yorumları okuyabilirsiniz.
 • Döviz Çevirici ile kur hesaplaması yapabilirsiniz.
 • REIDIN konut raporu ile çevrenizdeki konut projelerini izleyebilir, demografik veriler ve fiyat trendlerine ulaşabilirsiniz.
 • Mevduat ve Kredi hesaplaması yapabilirsiniz.
 • Sıramatik ile şubeye gitmeden sıra numarası alabilirsiniz.
 • Şube ve ATM'ler ile yakındaki şube bilgilerine ve yol tarifine ulaşabilirsiniz.
 • IBAN bilgisini alabilir, doğrulama yapabilirsiniz.
 • Kampanyalar ile Odeabank kampanyalarını takip edebilirsiniz.
 • Sosyal Ağlar ile Odeabank Facebook ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.
Kullanıcı Adı ile Giriş Kullanıcı Adı / TCKN ile Giriş

Odeabank İnternet/Mobil Şubesi kullanıcı adınız ve parolanız ile giriş yaparak kapsamlı bir işlem setine ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı adı belirlemek için şubelerimize gelebilir veya kartla giriş yaparak kayıt olabilirsiniz.

Odeabank İnternet/Mobil Şubesi üzerinde yapabileceğiniz tüm işlemlerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kartla Giriş Kayıt Ol

Odeabank kartınız varsa ve İnternet/Mobil Şubesi’ne kayıt olmadıysanız, kart bilgileriniz ile giriş yaparak kullanıcı adı ve parolanızı oluşturabilirsiniz. Bunun için kart numaranız, kart şifreniz ve doğum tarihiniz ile İnternet/Mobil Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra, menüden Yardım & Ayarlar altındaki İnternet/Mobil Şube Kayıt işlemini seçerek kullanıcı bilgilerinizi oluşturmanız yeterlidir. Sadece kayıt işlemleri için değil, eğer parolanızı unuttuysanız, yeni parola almak veya blokenizi kaldırmak için de buradan işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank kartınız yoksa ve İnternet Şubesi’ne kayıt olmadıysanız TCKN, cep telefonu son 4 hanesi, doğum tarihi, cep telefonlarına gelen SMS şifresi ardından, Anne Kızlı Soyadında istenen 2 karakter ve kimlik belgesi sıra-seri no bilgilerinizi girerek kayıt olma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Parolanızı oluşturduktan sonra, parola ile giriş yaparak daha zengin bir işlem içeriğine ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adı ile yapacağınız ilk girişinizde şifreniz, parola SMS’inizde ayrıca belirtilen kişisel bilginizdir.

İşlem Limit ve Saatleri

Odeabank Mobil Şube ile yapabileceğiniz işlemlerin günlük limit ve saatleri aşağıdaki gibidir.

İşlem İşlem Saati Bireysel Ticari / Kurumsal
Havale 24 Saat 1 – 100.000 TL 1 – 750.000 TL
EFT 09:00 – 17:00 1 – 100.000 TL 1 – 100.000 TL
SWIFT Girişi 24 Saat 10 – 75.000 TL 10 – 350.000 TL
Fon Alış / Satış 09:30 – 16:00 1 – 2.000.000 TL 1 – 2.000.000 TL
Döviz Alış / Satış Hafta içi 09:00 - 18:00 1.500.000 TL 1.500.000 TL
Mesai saatleri dışı
(hafta sonu ve resmi tatiller dahil)
150.000 TL 150.000 TL
Altın Alış / Satış* 09:00 – 18:00 1 gram – 1.000.000 TL 1 gram – 1.000.000 TL
Arbitraj Hafta içi 09:00 - 18:00 1.500.000 TL 1.500.000 TL
Mesai saatleri dışı
(hafta sonu ve resmi tatiller dahil)
150.000 TL 150.000 TL
Vadeli Hesap Açılışı 24 Saat 0 – 10.000.000 TL 0 – 1.000.000.000 TL
Gecelik Vadeli Hesap Açılışı 08:00 – 15:00 25.000 – 1.000.000 TL 25.000 – 1.000.000 TL
Vadeli Hesap Kapama 24 Saat 0 – 200.000 TL 0 – 500.000 TL

*Altın işlemleri en az 10gram üzerinden yapılabilmektedir.

Sıkça Sorulan
Sorular
 • Bankamızda şifresi olan bir kredi kartı veya banka kartınız varsa Odeabank İnternet şubesi veya mobil uygulamamız üzerinden kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet Şubesi veya Mobil Şube üzerinden giriş ekranlarında yer alan “Kayıt Ol” butonu ile işlemlerinizi yapabilişiniz. Açılan ekran üzerinde kart numaranızı, kart şifrenizi ve doğum tarihinizi giriniz. Kart şifrenizi burada yer alan bilgilerle oluşturabilirsiniz. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru girdikten sonra sistemimizde kayıtlı olan cep telefonunuza Güvenlik Kodu gönderilecektir.
 • İnternet Şube kayıt ekranında eğer daha önceden bir kullanıcınız varsa bu bilgi ekranda gösterilecek, yoksa yeni bir kullanıcı adı yazmanız istenecektir. Yazacağınız kullanıcı adı, bundan sonra internet şube ve mobil şube girişlerinizde kullanacağınız size özel kullanıcı adı bilgisidir.
 • Açılan ekrana Güvenlik kodunuzu girdikten sonra gelen ekranda kartınızın arka banında yer alan CVV bilgisinden istenen 2 karakteri ve nüfus cüzdanı veya pasaport numaranıza dair istenen bilgileri girmeniz gerekmektedir. Ardından parolanız cep telefonunuza gönderilecektir. İnternet Şubeye belirlediğiniz kullanıcı adınız ve SMS ile gelen parolanızla giriş yapabilirsiniz. Kart ile yapılan kayıtlarda ilk giriş işleminde şifre alanına kart şifrenizi yazmanız gerekmektedir.
 • Kredi veya banka kartınız yoksa İnternet/mobil şube kayıt işlemlerinizi şubelerimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • İnternet şube veya mobil şube üzerindeki giriş yaptığınız alanda bulunan “Kayıt Ol” butonu ile kart bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra kullanıcı adınızı ekranda görüntüleyebilirsiniz. Eğer parolanızı unuttuysanız bu işlemi devam ettirerek yeni parolanızı alabilir ve tekrardan giriş yapabilirsiniz.
 • Kullanıcı adınızı belirledikten sonra, cep telefonunuza gelen parola ile giriş yaparken sadece ilk girişinize özel olarak SMS ile şifre gönderilmez.
 • İlk girişinizde şifreniz; eğer şubemizden kayıt olduysanız GGAA formatında doğum tarihiniz, eğer kart ile giriş yaparak kayıt olduysanız kart şifrenizdir.
 • Bu durumlar dışında bir sorun varsa 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'ni arayarak destek alabilirsiniz.
 • Bloke süresi kullanıcı adı ile girişinizde 3 saat, kart ile girişinizde ise 2 saattir.
 • Kullanıcı adı ile girişte bloke olduysanız, kartınız ile giriş yaparak sol menüden bloke kaldırma işlemini seçerek veya 444 8 444 İletişim Merkezini arayarak da blokenizi kaldırabilirsiniz.
 • Kart ile girişinizde bloke olduysanız bekleme süresinden önce bloke kaldırılamamaktadır.
 • Odeabank Mobil uygulamasını iOS ve Android telefon ve tabletler ile Windows Phone cihazlarda ilgili uygulama mağazalarından “Odeabank” yazarak aratabilir ve indirebilirsiniz.
 • Mobil Şube girişinde gerekli bilgiler, İnternet Şubesi ile aynıdır. Eğer kredi veya banka kartınız bulunuyorsa, Mobil Şube'de Kayıt Ol’u seçerek kart bilgileriniz ile giriş yapabilir, kullanıcı adınızı belirleyerek kullanıcı adı ve parolanızı belirleyebilirsiniz.

Kullanım kılavuzu için tıklayınız.

​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​