Eşit Masallar oyunu, minik tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor

Eşit Masallar oyunu, minik tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor​

Eşit Masallar projesinin tiyatro oyunu, minik tiyatroseverlerle ve ebeveynleri ile buluşmayı sürdürüyor.​

Eşit Masallar oyunu, minik tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor

Odeabank’ın kadın-erkek eşitliği kavramına dikkat çekmek amacıyla hayata geçirdiği Eşit Masallar projesinin tiyatro oyunu, minik tiyatroseverlerle ve ebeveynleri ile buluşmayı sürdürüyor. Eşit Masallar oyunu 17 Aralık’ta Devlet Tiyatroları Üsküdar Tekel Sahnesi’nde saat 13.30’da, 23 Aralık’ta Okçular Vakfı Tiyatro Salonu’nda saat 14.00’de ve 24 Aralık’ta ise Küçükçekmece Belediyesi Sefaköy Kültür Merkezi Sahnesi’nde saat 13.00 ve 15.00’te ücretsiz olarak minik tiyatroseverlerle buluşacak.

GEÇTİĞİMİZ ay sezon açılışını yapan hem çocuklar hem de ebeveynleri tarafından büyük ilgi gören Eşit Masallar tiyatro oyunu Aralık ayında 3 farklı sahnede seyircisi ile buluşuyor. Aynı isimli kitap projesinden uyarlanan oyunda Sindirella, Rapunzel, Pamuk Kalpli Prens ve Yedi Cüceler, Kırmızı Başlıklı Kız ve Kurbağa Prens yeni bir macerada bir araya geliyor. Beş masalın kahramanlarının aynı sahnede buluştuğu oyunda, yeniden yorumlanan hikâyelerle toplumsal cinsiyet eşitliği, doğa ve çevre konularına dikkat çekiliyor.

Yazar Müge Mor Hercihan tarafından sahneye uyarlanan ve yönetmenliğini Deniz Yeşil Mavi’nin yaptığı Eşit Masallar oyununda Büşra Ayata, Zeynep İpek, Merve Kaytuka, Beril Korkmaz, Oktay Kılınç, İlteriş Bakırhan, Bedirhan Malçok ve Oben Onur rol alıyor.

Oyunlar ücretsiz olarak izlenebiliyor.