Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nın sponsoru!

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nın sponsoru!​

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nın sponsoru!

Galatasaray Kadın Basketb​​ol Takımı'nın İsim Sponsoru Odeabank!

Galatasaray Spor Kulübü ile Türk bankacılık sektörünün genç oyuncusu  Odeabank arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasıyla Odeabank, Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nın isim hakkı sponsorluğunu üstlendi. Anlaşma doğrultusunda takımın yeni ismi "Galatasaray Odeabank Kadın Basketbol Takımı" oldu. Ayrıca anlaşma kapsamında Odeabank, Galatasaray Liv Hospital Erkek Basketbol Takımı forma ve antrenman malzemeleri üzerinde sırt reklamı hakkını alırken Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Kuzey Tribünü'ne de kendi adını verdi. 

24 Eylül 2013 Salı günü, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da işbirliğinin ilan edildiği basın toplantısına Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Spor Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ve Odeabank Genel Müdür Hüseyin Özkaya katıldı.
İmza töreninde konuşan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal Sektöre hızlı bir giriş yaparak atılımlarıyla fark yaratan genç marka Odeabank ile işbirliğine gitmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu birliktelik dahilinde kadın basketbol takımımızın yeni adı Galatasaray Odeabank oldu. Ayrıca yeni dostumuz Odeabank, erkek basketbol takımımızın forma ve antrenman malzemelerinin sırt reklam hakkını da alarak Galatasaray Liv Hospital'ın   co-sponsorluğunu üstlendi. Galatasaray Spor Kulübü olarak Odeabank ile işbirliğimiz sayesinde takımlarımızın nice başarılarına beraber şahitlik edeceğimize inancım tam dedi.

Başkan Ünal Aysal işbirliği ile ilgili olarak önemli bir noktanın altını da şu sözleriyle çizdi Anlaşmamız kapsamında Türk Telekom Arena'da, Galatasaray Spor Kulübü'nün Odeabank gibi genç, dinamik ve heyecanlı taraftar grubunun yer aldığı Kuzey Tribünü'ne de Odeabank ismini  veriyoruz. Bundan sonra büyük zaferleri coşkuyla hep birlikte kutlayacağımıza inanıyorum

Özkaya: İşbirliğimizin başrolünde başarıya duyduğumuz tutku var

Odeabank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya ise Türk sporunun köklü kurumlarından Galatasaray Spor Kulübü'ne, bugüne kadar ülkemize büyük gururlar yaşatan basketbol ekiplerimize destek vermekten onur duyuyoruz. Kendi sektörümüzün genç oyuncularından biri olarak, dinamik yapımıza bu denli uyum sağlayan önemli bir paydaş edindik. Bu işbirliğinin temelinde başarıya duyulan tutku var dedi.

Özkaya sponsorlukla ilgili olarak Odeabank olarak, uluslararası arenanın yükselen yıldızı olan ülkemizin adının her platformda yer almasından gururlandığımızı belirtmek isterim. Sporun bütün dallarında aktifiz... Ancak bu alanda dünya çapında daha yüksek sesle konuşabilmek istiyorsak, spor kulüplerimizi desteklememiz, genç ve başarılı sporcuların yetişmesine destek vermemiz şart.  Biz, kuruluşumuzdan bu yana kendi alanımızda, gerek müşterilerimizden gerekse bankacılık otoritelerinden aldığımız takdir ile sorumluluğumuzu hakkıyla yerine getiriyoruz, getirmeye de devam edeceğiz. Ancak sadece bankacılıkta değil, gerek öncü olduğumuz gerekse içinde bulunduğumuz  bütün işlerle de kendi farkımızı ortaya koymayı hedefliyoruz. Başarılarıyla  Türkiye'nin göğsünü kabartan Galatasaray Spor Kulübü ile işbirliğimiz de  bu vizyonumuz doğrultusunda aldığımız en doğru kararlardan biri... Anlaşmamızın iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum sözleri ile konuşmasını tamamladı.