Odeabank, dijitalde Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor

Odeabank, dijitalde Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor​

Odeabank, dijitalde Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor

Uluslararası bağımsız yayın kuruluşu Global Finance’in bu yıl 18’inci kez düzenlediği ‘Dünyanın En İyi Dijital Bankaları’ sıralamasında Odeabank, 5 farklı kategoride Batı Avrupa’nın en iyi bankası seçildi.

Yenilikçi ürün ve hizmet anlayışıyla dikkat çeken Odeabank, dünyanın saygın finans yayınlarından biri olan Global Finance tarafından bir kez daha Batı Avrupa’nın en iyisi seçildi. ‘2017 Dünyanın En İyi Dijital Bankaları Ödülleri’nde Odeabank Bireysel kategorilerde ‘En İyi Bilgi Güvenliği Girişimleri’ ve ‘En İyi Web Site Tasarımı’ ödüllerini alırken Kurumsal kategorilerde de ‘En İyi Yatırım Yönetimi Servisi’, ‘Sosyal Medyanın En İyisi’ ve ‘En Yenilikçi Dijital Banka’ ödüllerini alarak, Batı Avrupa’nın en iyi dijital bankası oldu.

Her yıl Asya-Pasifik, Orta ve Doğu Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika, Kuzey Amerika ve Batı Avrupa olmak üzere 6 bölgede belirlenen finalistler arasından dünyanın en iyi dijital bankalarını seçen Global Finance, geçtiğimiz yıl da Odeabank’a 5 farklı kategoride ödül vermişti. Bu ödüller ile ürün ve hizmetlerinde sunduğu yenilikçi anlayışı uluslararası platformlarda bir kez daha teyit eden Odeabank, yeni teknolojilere yatırım yaparak dijital bankacılık alanında, en iyiler arasındaki yerini daha da güçlendirmeyi hedefliyor. Türk Bankacılık sektörüne kazandırdığı yenilikler ile adından söz ettiren banka, son olarak dijital bankacılıkta kullanıcıların harcadığı zamanı en aza indirdiğini vurgulayan ”saniyelerle yapılan bankacılık” kampanyasıyla gündeme gelmişti.

Odeabank Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Hüseyin Özkaya, “Her geçen gün hedeflerimizin üzerine çıkarak büyümemizi sürdürüyor, buna paralel olarak dijital bankacılık alanında yatırımlarımıza devam ediyoruz. Böylece rekabetçi Türk bankacılık piyasasının ilk 10'undaki en genç banka olarak kurumsal, ticari, KOBİ ve bireysel müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet vermeyi sürdürüyoruz.” diye konuştu.