Odeabank müşterilerine Migros’tan 1000 TL’lik hediye çeki

Odeabank müşterilerine Migros’tan 1000 TL’lik hediye çeki​

Odea uygulaması üzerinden müşteri olarak 10.000 TL değerinde yatırım yapan müşteriler Migros'tan 1.000 TL hediye çekine sahip olacak.​

Odeabank müşterilerine Migros'tan 1000 TL'lik hediye çeki

Odeabank ve Migros müşterileri için özel bir iş birliğine gidiyor. Odea uygulaması üzerinden müşteri olarak 10.000 TL değerinde yatırım yapan müşteriler 1.000 TL hediye çekine sahip olacak.

Türkiye’nin genç, dinamik ve yenilikçi bankası Odeabank, Migros’la iş birliği yaparak yeni müşterilerine özel bir kampanya sunuyor.

Kampanyadan 7 Haziran 2024 tarihine dek Odea Uygulamasında başvuru formunu doldurarak müşteri olma adımını tamamlayan yeni müşteriler, Kampanyalar > Promosyon Kodu alanına Migros iş birliği kapsamındaki promosyon kodunu girerek yararlanabilecek. Kampanya bitiş tarihine kadar yeni müşteri olarak ilgili promosyon kodunu girmiş müşteriler, minimum 10.000 TL değerinde seçili yatırım ürünü alarak kampanyaya dahil olabiliyor.Hediye çekleri Migros mağazalarında ve Migros uygulamasında kullanılabiliyor.

Kampanya şartlarına Odeabank’ın web sitesinden ulaşılabiliyor:

https://www.odeabank.com.tr/kampanyalar/hemen-odeali-olarak-10000-tl-yatirim-yapin-1000-tl-degerinde-migros-hediye-ceki-kazanma-sansi-yakalayin-25045