Odeabank Türkiye’nin “En İnovatif Bankası” seçildi.

Odeabank Türkiye’nin “En İnovatif Bankası” seçildi.​

Odeabank Türkiye’nin “En İnovatif Bankası” seçildi.

Odeabank, iş dünyasının en prestijli yayınlarından Global Banking and Finance Review tarafından iki ödüle değer görüldü. Sektörün yeni ve yenilikçi oyuncusu Odeabank’ın başarısı “Türkiye’nin En İnovatif Bankası” ve “Türkiye’nin En İyi Yeni Bankası” ödülleri ile uluslararası arenada taçlandı.

Türkiye’de bankacılık sektörüne oldukça hızlı bir giriş yapan Odeabank, dünyanın önde gelen ekonomi yayınlarından Global Banking and Finance Review tarafından iki kategoride ödüle layık görüldü. Odeabank, başarısını “Türkiye’nin En İnovatif Bankası” ve “Türkiye’nin En İyi Yeni Bankası” ödülleri ile uluslararası arenada tescil etmiş oldu.

Bilgi çağının mucizelerini bankacılık sektörüne entegre ederek geleceğin bankasını kurduk”

Finans sektöründe en iyilerin yarıştığı Global Banking and Finance Review ödüllerini değerlendiren Odeabank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya “Odeabank’ı kurarken önümüze teknolojik gelişmelerle değişen tüketici ihtiyaçlarının, iç görüsünün ve yaşam tarzının getirilerini aldık. Bilgi çağının mucizelerini bankacılık sektörüne entegre ederek geleceğin bankasını kurduk. Uluslararası arenanın bu prestijli ödülleri ile Tükiye’nin En İnovatif Bankası ve En İyi Yeni Bankası seçilmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.