Odeabank’a iki ödül birden

Odeabank’a iki ödül birden​

Odeabank’a iki ödül birden

Odeabank, Türkiye'nin en saygın web ödülleri
organizasyonu Altın Örümcek'te odeabank.com.tr
ile halkın favorisi seçilirken bağımsız
yayın kuruluşu EMEA Finance'ten "Türkiye'deki En İyi Yabancı Banka" ödülünü aldı.

Odeabank, Türkiye'nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri o​rganizasyonu olan Altın Örümcek'te, bankacılık ve finans kategorisinde, kurumsal websitesi ile "halkın favorisi" seçildi. Kazananların halk oylamasıyla belirlendiği yarışmada, 323 web sitesi içinden bankacılık ve finans kategorisinde "odeabank.com.tr" birinci çıktı.

Bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Altın Örümcek ödülleri için 11 – 27 Mart tarihleri arasında, 37 farklı kategori için 18 binin üzerinde oy kullanıldı.

Yurtdışından "En iyi Yabancı Banka Ödülü" Odeabank'a geldi!

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi'nde yayın yapan bağımsız yayın kuruluşu EMEA Finance, Odeabank'ı, Avrupa Bankacılık Ödülleri kapsamında 'Türkiyedeki En İyi Yabancı Banka' seçti.

Değerlendirmeler, EMEA Bölgesi'nde pek çok ülkede 6 farklı kategoride yapıldı. Türkiye'de faaliyet gösteren bankalar, 'En iyi yerel banka', 'En iyi yabancı banka', 'En iyi yerel yatırımcı bankası', 'En iyi yabancı yatırımcı bankası', 'En iyi varlık yönetimi' ve 'En iyi broker' kategorilerinde değerlendirildi. Yapılan değerlendirmede Odeabank 'En iyi yabancı banka' seçildi.