Odeabank’a ödül yağmuru!

Odeabank’a ödül yağmuru!​

Odeabank’a ödül yağmuru!

Bankacılık sektörünün en genç ve yenilikçi oyuncusu Odeabank, uluslararası iş dünyasının saygın ödüllerinden Stevie Awards'ta farklı ürün ve hizmetleriyle 13 ayrı kategoride 14 ödül kazandı. Kişiye özel bankacılık hizmetleri, teknolojik yatırımları ve başarılı yönetim modeliyle uluslararası arenada takdir toplamaya devam eden Odeabank, 3 altın 5 gümüş ve 6 bronz ödül ile Stevie Awards'ın yıldızı oldu.

Türkiye'de bankacılık sektörüne oldukça hızlı bir giriş yapan Odeabank, 11. Stevie Awards'ta 13 farklı kategoride adını dünyanın en iyileri arasına yazdırarak alan Odeabank, her yıl en iyi ürün, hizmet, iletişim ve pazarlama projelerine verilen dünyanın en saygın ödüllerinden 14'ünün sahibi oldu.

Odeabank'tan ödül rekoru

Odeabank, Bank'O Card websitesi ile "Yılın En İyi Arayüz Tasarımı", Odeabank websitesi ile bankacılık sektöründe "En İyi Kurumsal Websitesi", Bank'O Card Axess kredi kartı lansmanı ile "Yılın Finansal Kart Pazarlama Kampanyası" alanında 3 altın ödüle layık görüldü.

Odeabank 3 altının yanı sıra 5 Gümüş ve 6 Bronz ödülün de sahibi oldu.

11. Stevie Awards Odeabank'ın Gümüş ödülleri

Odeabank A.Ş. / Yılın Şirketi – Bankacılık – Gümüş Stevie Ödülü

Odeabank A.Ş. / Avrupa'da Yılın En Hızlı Büyüyen Şirketi – Gümüş Stevie Ödülü

Odeabank Kurumsal Website / En iyi Website Açılış/Ana Sayfası – Gümüş Stevie Ödülü

Bank'O Card Website / En İyi Genel Websitesi Tasarımı – Gümüş Stevie Ödülü

Odeabank İK Direktörü Figen Karatan / Yılın İnsan Kaynakları Yöneticisi – Gümüş Stevie Ödülü

11. Stevie Awards Odeabank'ın Bronz ödülleri

Odeabank A.Ş. / Avrupa'da Yılın En İnovatif Şirketi – Bronz Stevie Ödülü

Odeabank Direkt Bankacılık, İşlem Bankacılığı ve İş Çözümlerinden Sorumlu GMY Tayfun Küçük / Yılın Bilişim Teknolojileri Yöneticisi – Bronz Stevie Ödülü

Odeabank İK Departmanı / Yılın İnsan Kaynakları Departmanı – Bronz Stevie Ödülü

Odeabank Facebook Fan sayfası / En iyi Fan/Grup Sayfası – Bronz Stevie Ödülü

Bank'O Card Facebook Fan sayfası / En iyi Fan/Grup Sayfası – Bronz Stevie Ödülü

Nakit Hazır – Tüketici Finans Çözümü / Yılın En İyi Ürün ve Hizmeti – Finansal Hizmetler – Bronz Stevie Ödülü

Dünyanın en iyilerinin yarıştığı Stevie Awards'tan gelen ödülleri değerlendiren Odeabank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya "Ekim 2012 tarihinde faaliyete başlamış bir Banka olarak, bu kadar kısa sürede uluslararası arenada bu takdiri görebilmek gurur verici. Odeabank'ı kurarken önümüze teknolojik gelişmelerle değişen tüketici ihtiyaçlarının, iç görüsünün ve yaşam tarzının getirilerini aldık. Bilgi çağının mucizelerini bankacılık sektörüne entegre ederek geleceğin bankasını kurduk. Uluslararası arenanın bu prestijli ödülleri ile geleceğe doğru daha da emin ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz" dedi.