Odeabank’dan unutulmaz açılış gecesi!

Odeabank’dan unutulmaz açılış gecesi!​

Odeabank’dan unutulmaz açılış gecesi!

15 yıl aradan sonra BDDK'dan sıfırdan banka kurma iznini alan Odeabank'ın açılış gecesinde dünyaca ünlü sanatçı Seal sahne aldı.

Türk bankacılık sektörünün en yeni oyuncusu Odeabank 10 Ocak 2013, Perşembe akşamı Odeabank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya ve Bank Audi Grup CEO'su Samir Hanna'nın ev sahipliğinde Çırağan Sarayı'nda düzenlenen davetle "Türkiye'de Başlıyoruz!" dedi.

Bürokrasi, iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılım gösterdiği açılış gecesinde, çağdaş soul müziğin dünyaca popüler ismi Seal konuklara unutulmaz anlar yaşattı. Pixel Poive Escala Show'un müthiş sahne gösterileri ise geceye ayrı bir hava kattı.

Gecede aynı zamanda Hülya Avşar'ın yer aldığı ve aynı akşam yayına giren Odeabank reklam filmi de eş zamanlı olarak konuklarla paylaşıldı. Odebank reklam kampanyası filminin yayına girmesiyle ilgili Hülya Avşar'a teşekkür eden Özkaya: "Tüm Türkiye'nin tanıdığı ve severek izlediği değerli sanatçımız Sayın Hülya Avşar'a bu projede bize vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisi bu akşam bizi kırmayıp aramızda olduğu için çok mutluyuz." şeklinde konuştu.

Türk bankacılık sektöründe 15 yıl aradan sonra verilen ilk ticari bankacılık lisansıyla 2 Ekim tarihinde operasyona başladıklarını belirten Genel Müdür Hüseyin Özkayasözlerine şöyle devam etti; "Sektörün en yeni bankası olmamıza rağmen, pek çok zorluğu kısa sürede aşmayı başardık. Farklı bir anlayışı getirmeyi hedefledik ve tüm yapımızı buna göre kurduk. 2 ay gibi kısa bir sürede sıfırdan 6 şubemizin açılışını gerçekleştirdik, aktiflerimizi 3,6 milyar TL'ye, müşteri mevduatlarımızı 2,5 milyar TL'ye, kredilerimizi ise 1,7 milyar TL'ye çıkardık. Şu anda 400'ü aşkın çalışanımızla İstanbul, Ankara ve İzmir'de faaliyet göstermekteyiz."