Stevie Awards’dan Odeabank’a 5 ödül birden

Stevie Awards’dan Odeabank’a 5 ödül birden​

Stevie Awards’dan Odeabank’a 5 ödül birden

Türk bankacılık sektörünün genç ve yenilikçi oyuncusu Odeabank, uluslararası iş dünyasının en saygın ödül programlarından Stevie Awards’ın Satış ve Müşteri Hizmetleri alanında düzenlenen ödül töreninde Bankacılık kategorisinde toplam 5 ödüle layık görüldü.

Türk bankacılık sektörünün genç ve yenilikçi oyuncusu Odeabank, uluslararası iş dünyasının en saygın ödül programlarından Stevie Awards’ın Satış ve Müşteri Hizmetleri alanında, 4 Mart’ta Las Vegas’ta düzenlenen ödül töreninde “Bankacılık” kategorisinde, 1 gümüş ve 4 bronz olmak üzere toplamda 5 ödül birden kazanarak Türk bankacılık sektörü içinde en çok ödül kazanan bankalardan biri oldu.

Dünyanın en iyilerinin satış ve müşteri ilişkileri hizmetleri alanında yarıştığı 10. Stevie Awards'ta Odeabank, Yılın Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetimi Ekibi ile Gümüş dalda ödül kazanırken; bronz dalda ise Yılın Müşteri Hizmetleri Eğitim Ekibi, Görüntülü Görüşme ve Müşteri Temsilcisi Tablet Uygulaması ile Müşteri Hizmetleri Alanında Teknolojinin En İyi Kullanımı, En İyi Sesli Yanıt Sistemi Çözümü ve Mağaza Kredileri Dış Arama ile Entegre Satış Süreci ile En İyi Pazarlama Çözümü dallarında ödül kazandı.

Kişiye özel bankacılık hizmetleri, teknolojik yatırımları, başarılı yönetim modeli ve müşteri ilişkileri hizmetleri ile uluslararası arenada takdir toplamaya devam eden Odeabank, adına konuşan Odeabank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya, "Yaklaşık 4 yıldır faaliyet gösteren genç bir banka olarak, uluslararası arenada bu kadar takdir görebilmek gurur verici. İçinde bulunduğumuz bilgi çağının tüm yeniliklerini bankacılık sektörüne entegre ederek geleceğin bankasını kurduk. Kuruluşumuzdan bu yana göstermiş olduğumuz performans, uluslararası arenada kazanmış olduğumuz prestijli ödüller ve müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler emin ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam ettiğimizin bir göstergesi ve teyidi niteliğindedir” dedi.

Odeabank’ın 10. Stevie Awards’ta Bankacılık kategorisinde kazanmış gümüş ve bronz ödüller ise şöyle:

Gümüş:

  • Yılın Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetimi Ekibi

Bronz:

  • Yılın Müşteri Hizmetleri Eğitim Ekibi
  • Müşteri Hizmetleri Alanında Teknolojinin En İyi Kullanımı
  • En İyi Sesli Yanıt Sistemi Çözümü
  • En İyi Pazarlama Çözümü