Sanat, toplumların kendilerini ifade edebilmeleri yoluyla gelişimlerini sağlayan en önemli araçlardan bir tanesi. Gören, hisseden, eleştiren ve süzgeçten geçirerek yaratan sanatçıların ortaya koydukları eserler yoluyla hayata bakış açımız değişiyor ve zenginleşiyor. Toplumların evrenselleşmesinde ve uluslararası platformlarda kabul görmesinde de sanatın önemi tartışılmaz.

Biz de Odeabank ​olarak bu misyonla yola çıkarak kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz sanat platformumuz O’Art kapsamında, sanata ve sanatçıya destek olmak amacıyla bir sanat yarışması düzenleme kararı aldık.

Plastik sanatların tüm disiplinlerine açık ve serbest konulu yarışmamız kapsamında hem genç sanatçılara hem de sanatseverlere yaşamlarında iz bırakacak bir deneyim yaşatmayı arzu ediyoruz.

Arda Yorgancılar
Ayşe Yıldırım
Ayşegül Doğan
Burak Eren Güler
Burcak Gezeroglu
Burhan Yılmaz
Damla Karadere
Damla Sari
Ergin Soyal
Evren YILMAZ
Evren SELÇUK
Gokcen Dilek Acay
Gözde Kırksekiz
İsmail Tarhan
Kaan Sofuoğlu
Mehmet Öğüt
Mehmet Can Değirmenci
Mehveş Leliç
Mustafa Özbakır
Özgür Demirci
Rasim Aslan
Serdar Acar
Sümer Sayın
Şafak Gürboğa
Uğur Bişirici
Umut Reyhanlı

Yarışma başvurularında;

  • Aynı e-posta adresi ile ikinci bir başvuru kabul edilmez.
  • Sanatçı yarışmaya katıldığı eser dışında, 5 adet eseri referans göstermelidir. Eserler URL formatında olmalıdır.
  • Başvuru başarı ile tamamlandığında başvuru sahibine e-posta ile bilgilendirme yapılır.

Detaylı bilgi ve sorularınız için; oartyarisma@odeabank.com.tr

Bu kampanya Odeabank A.Ş. adına MPİ’nin 12.04.2016 tarih ve 58259698-255.05.02/927-3143 sayılı izni ile 14.04.2016 SAAT: 00:01– 15.06.2016 SAAT: 23:59 tarihleri arasında Hedef Çekiliş tarafından kapsamdışı düzenlenmektedir. Yarışmada bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
18 yaşından küçükler, Odeabank A.Ş. çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

​​