Mevduatınıza ek +%3 faiz avantajı!

Kampanyalar

Dijital kanallardan yeni müşterilerimiz olanlar mevduatlarına ek +%3 faiz avantajından yararlanıyor!

10.000 TL üzeri vadeli mevduatlarınıza +%3 ek faiz oranı kampanyası koşulları:

1. Mevduatınıza ek %3 faiz oranı yalnızca dijital kanallardan* 15 Ağustos - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında müşteri olan yeni müşterilerimiz için geçerlidir.  (*mobil uygulama+internet sitesi)

2. Ek %3 faiz oranıyla birlikte, dijital kanallardan müşteri olan yeni müşterilerimize sunduğumuz toplam vadeli mevduat oranları aşağıdaki gibidir:

Vade 10.000 - 10.000.000
32 - 91 gün 45,00%
92 - 181 gün 47,00%

3. Sunulacak olan ek faiz oranı piyasa koşullarına göre değişebilecektir. Farklı bir kampanyadan daha ek faiz kazanılması söz konusu olmayacak, kampanyalar birleştirilemeyecektir.

4. Kampanya kapsamında sunulan faiz oranları, 10.000 TL ile 10.000.000 TL tutar aralıklarıyla sınırlı olup 32-181 gün vade aralığında açılacak vadeli mevduat hesapları için geçerlidir. Belirtilen vade aralığında seçilen vade tarihinin tatil gününe denk gelmesi durumunda vade sonu en yakın iş günü olarak belirlenir.

5. Kampanyalı TL vadeli mevduat hesap açılışı, müşteri olunan günü takip eden ilk iş günü gerçekleştirilebilir. Müşteri olunan gün kampanyalı oran ile hesap açılışı gerçekleştirilemez.

6. Kampanya başlangıcı, kampanyaya katılan her bir müşterinin, müşteri olduğu ilk 30 gün içinde, ilk kez yeni bir TL vadeli mevduat hesabı açması ile başlar. Her müşteri kampanyadan sadece 1 kez ilk 30 günü içerisinde açacağı yeni TL vadeli mevduat hesabı için faydalanabilir.

7. Kampanya kapsamında tanımlanan tüm müşteriler katılabilecek olup kampanyaya ayrıca bir katılım gerekmemektedir.

8. Açılacak vadeli mevduat hesaplarına vade sonunda geçerli stopaj oranları uygulanır. 

9. Kampanya kapsamında belirtilen mevduat faiz oranları yıllık basit brüt faiz oranlarıdır.

10. Odea uygulaması ve internet sitesi üzerinden müşteri olma sürecini başlatıp şube üzerinden devam ettirerek müşterimiz olanlar kampanyaya dahil değildir.

11. Odeabank, hesap açarken yanlış bilgi veren, kampanyayı manipüle eden veya kampanyayı manipüle etmeye çalışan veya bu katılım koşullarını başka şekilde ihlal eden herhangi bir katılımcıyı kampanyanın dışında bırakma hakkını ve yeni müşteri edinim veya hesap açılışına dair iç prosedürlerine uygun olmayan durumlarda hesabı açmama hakkını saklı tutar. Bu sebeple doğan zararlardan Odeabank’ın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

12. Kampanyadan doğabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.

13. Odeabank istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.

14. Kampanya ile ilgili soru ve talepleriniz için 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
 

KAMPANYALAR