Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Uzman Hattı​

Dış ticarete yeni adım atan veya dış ticaret işlemleri yapan müşterilerimizin sorularını yanıtlamak ve her türlü sorununuza çözüm sunmak için hafta içi 09:00–18:00 saatleri arasında Odeabank Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Uzman Hattı hizmetinizde!

Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Uzman Hattı

Genel Bilgilendirme

Alanında uzman temsilcilerimizle Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Uzman Hattı üzerinden yurt içi ve yurt dışı ticaret döngüleri ile ilgili en doğru bilgiye hızlı, güvenilir ve ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz.

Bankamızda yeni hesap açan şirketlerin yapacakları ilk 3 ihracat işleminden dosya ücreti alınmaz.

Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Uzman Hattı'nı arayarak;

  • Dış Ticaret işlemlerinde kullanılan tüm ödeme ve teslim şekilleri, dış ticarette kullanılan belgeler, ticari döngünüze en uygun finansman modelinin belirlenmesi, ticari döngünüzde oluşabilecek risklerin yönetilmesi, dış ticaret mevzuatı ve teminat mektupları gibi çok geniş bir alanda her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz.
  • Nakit Yönetimi tarafında ödeme, tahsilat, bilgi sistemleri ile DBS ve tedarikçi finansmanı gibi işletme sermayesi ürünleri hakkında merak edilen ve dikkate alınması gereken konulara dair akla gelen her türlü soruya yanıt bulabilirsiniz.

Odeabank Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Uzman Hattı:
0212 320 84 44

*Odeabank Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Uzman Hattı’na yurt içinden yapılan aramalar ücretsizdir.