Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

İnternet tarayıcınız güncel mi?

İnternet kullanımlarınızda güvenliğini arttırmak ve İnternet Şubesinde sorunsuz işlem yapabilmek için tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı, eğer kullanmıyorsanız yazılımcı firma resmi sitelerinden ücretsiz olarak güncellemenizi tavsiye ederiz.

Güncel Versiyonunu İndir Detaylı Bilgi
Yeni mobil uygulamamızı denediniz mi? Detaylı bilgi için tıklayınız.

Oksijen Hesap Başvurusu

  • 1
  • 2
Mevduatınıza her zaman yüksek faiz!
T.C. Kimlik Numaranız
T.C. Kimlik Numara Ek Bilgi
Cep Telefon Numaranız
Doğrulama Kodu
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Başvurunuz esnasında sizden cep telefonunuza göndereceğimiz güvenlik kodunu kullanmanızı isteyeceğiz. Lütfen cep telefonunuzu yanınızda bulundurunuz.

*Vadeli hesaplara uygulanan yıllık brüt faiz oranı, hesapta tutulması gereken minimum 4.000 TL vadesiz kullanım tutarının üzerinde kalan bakiye için günlük olarak geçerli olacaktır, bu tutar resmi tatil ile hafta sonlarında tüm gün boyunca ve hafta içi gün sonu işlemleri sırasında kullanılamayacaktır. Faiz oranı ortalaması için, Türkiye Bankalar Birliği web sitesinde yer alan Özel Sermayeli Mevduat Bankalarının, web sitelerinde yayınladıkları, Internet Bankacılığı’na özel olarak 61 güne kadar vadeli ve 100 bin TL altındaki mevduat bakiyeleri için her Pazartesi sundukları en yüksek faiz oranlarının ortalaması baz alınmaktadır. Odeabank, müşterilerine bu faiz oranı ortalamasının en az %2 puan üzerinde bir faiz oranı sunmayı amaçlamakta olup, Odeabank’ın ortalama faiz oranının asgari %2 puan üzerinde belirleyeceği faiz oranını, vadesiz kullanım tutarını ve şartları değiştirme hakkı saklıdır. Artı %2 faiz oranı 50 bin TL’ye kadar olan mevduatlar için geçerlidir.