Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

İnternet tarayıcınız güncel mi?

İnternet kullanımlarınızda güvenliğini arttırmak ve İnternet Şubesinde sorunsuz işlem yapabilmek için tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı, eğer kullanmıyorsanız yazılımcı firma resmi sitelerinden ücretsiz olarak güncellemenizi tavsiye ederiz.

Güncel Versiyonunu İndir Detaylı Bilgi
Yeni mobil uygulamamızı denediniz mi? Detaylı bilgi için tıklayınız.
Bank'o Card  

Odeabank'tan yıllık kart ücreti olmayan, yepyeni bir kredi kartı: 
Bank'O Card!

​Bank'O Card, yurt içi ve yurt dışında peşin alışverişlerde kullanılan, internette güvenli alışveriş imkanı sağlayan "nakit avans" ve "taksitli avans" ürünleri ile nakit ihtiyaçlarınıza caz​ip oranlarla cevap veren, sürpriz kampanyalar sunan ve yıllık kart ücreti olmayan ayrıcalıklı bir kredi kartıdır.

 • Bank'O Card için yıllık üyelik ücreti ödemezsiniz.
 • Cazip oranlarla nakit avans ve taksitli avans çözümlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Bank'O ile Ertele özelliği ile yapmış olduğu​nuz alışverişleri erteleyebilirsiniz.
 • Bank'O Card ek kart ile sevdiklerinizi de bu dünyaya davet edebilirsiniz.

Bank'o Card başvurularınızı hemen buraya tıklayarak yapabilirsiniz. Diğer başvuru kanallarımız;
 • Odeabank Şube ve ATM'leri
 • Odeabank İnternet ve Mobil Şube
 • 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi
 • BANKO boşluk TCKN yazıp, 8444'e SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz.
​​​​​​​​​​​
 • SIFRE boşluk, belirlenecek 4 haneli şifre boşluk, kartınızın son 4 hanesi ve kartınızın imza bandı üzerindeki 3 haneli numarayı yazıp, 8444'e* kısa mesaj gönderilmelidir. (Örneğin, SIFRE 1234 1234567)
 • 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'ni arayarak,
 • Odeabank İnternet veya Mobil Şube kullanarak alabilirsiniz.

*8444'e ulaşamamanız durumunda 0532 752 84 44'e mesaj atabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​
 • Odeabank Şube ve ATM'lerinden,
 • Odeabank İnternet ve Mobil Şubeden
 • 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'nden
 • Herhangi bir banka üzerinden EFT/havale yaparak.
 • Akbank ATM'leri* veya PTT Şubelerinden ödeme yapabilirsiniz.

*Akbank ATM'lerinden ödeme yapacak müşterilerimiz "Kartsız İşlemler Menüsünden" işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Nakit paraya ihtiyacınız varsa, çözüm Bank'O Card'da!

Bank'O Card ile Odeabank Şubeleri, Odeabank ATM'leri ve diğer banka ATM'lerinden 7/24 anında Nakit Avans çekebilirsiniz.

Ayrıca, Odeabank İnternet Şubeı, Mobil Şube ve 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'nden de işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın!

​​​​​​​​​​​

Bank'O Card ile 9 aya varan vadelerle Taksitli Avans kullanabilirsiniz.

Taksitli Avans işlemlerinizi;

 • Odeabank ATM ve Şubeleri
 • Odeabank İnternet ve Mobil Şube
 • 444 8 444 Odeabank iletişim Merkezi'nden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap makinesi için tıklayın!

Detaylı bilgi için tıklayın!

​​​​​​​​​​​

Yoğun temponuzda faturalarınızı takip etmek ve ödemekte zorluk mu yaşıyorsunuz?

Bırakın faturalarınızı Bank'O Card Ödesin!

Bank'O Card sahipleri Türk Telekom, Avea, Turkcell,Vodafone, Gaziantep Doğalgaz (GAZDAŞ), İgdaş, Kayserigaz, Palgaz,Palengaz,CLK Boğaziçi Elektrik(Bepsaş),Kayseri ve Civarı Elektrik, İski, Kocaeli su (ISU),İzmir Su, D-Smart, Superonline, TTNET/Adsl kurumlarına ait faturaları için otomatik ödeme talimatlarını Odeabank şubelerinden, Odeabank; İnternet; Şubesinden ve 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'nden verebilmektedir.

​​​​​​​​​​​

"Bank'O Card fırsatlarından sevdiklerim de yararlansın" diyorsanız, çözüm Bank'O Card ek kartta!

Asıl kart hesabınıza bağlı olan ek kart için taleplerinizi Odeabank şubelerinden, 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'nden, Odeabank İnternet ve Mobil Şubesinden yapabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​

Bank'O Card Axess'iniz ile kredi kartı borcunuzu ve ekstrenizi takip etmek çok kolay!

Güncel borcunuzu öğrenmek için;
GUNCEL boşluk kartınızın son 4 hanesini (GUNCEL 5878) 8444'e gönderebilirsiniz.

Son hesap özetinize yansıyan borcunuzu öğrenmek için;
EKSTRE boşluk kartınızın son 4 hanesini (EKSTRE 5878) 8444'e gönderebilirsiniz.

SGK Ödemelerinizi Yapmak Bank'O Card Axess ile Artık Çok Kolay!

Ödeme ve talimatlarınızı;

 • 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi
 • Odeabank İnternet Şubesi
 • Odeabank Şube'lerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bank'O Card Axess'iniz ile yapacağınız SGK ödemeleriniz için 0-100 TL arası işlemlerden 1 TL, 100-1.000 TL arası işlemlerden 2,5 TL, 1.000 TL ve üzeri işlemlerde ise prim tutarı üzerinden %1 komisyon tahsilatı yapılmaktadır.

Secure Drive aracılığıyla kaliteli, konforlu ve güvenli bir şekilde İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Antalya Havalimanı ile bu havalimanlarının bulunduğu şehir merkezleri, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Gebze ve İzmit arasında Bank'O Card Axess'e özel fiyatlarla gidebilirsiniz. ​

Online rezervasyon için tıklayınız

Detaylı bilgi için tıklayınız

Secure Drive fiyat listesi için tıklayınız

Secure Drive yazlık yerler fiyat listesi için tıklayınız

Secure drive part time özel şoför fiyat listesi için tıklayınız

Bank'O Card Secure Drive Çağrı Merkezi hafta içi 09:00-23:00, cumartesi günleri 11:00-23:00, Pazar ve tatil günleri 12:00-22:00 arası hizmet vermektedir. Özel şoför hizmeti için gelen talepler 444 8 444 Bank'O Hizmet Hattı tarafından 7/24 alınabilecek ve bahsi geçen mesai saatleri içindeki en kısa sürede Secure Drive'a iletilecektir.

Şoför talebi, hizmetin verileceği saatten mesai saatleri içinde (09:00-18:00) 6 saat, mesai saatleri dışında en geç 12 saat önce yapılmalıdır.

Kredi kartı başvurunuzu buradan başvurmak istediğiniz ürünü seçerek yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzu ayrıca SMS ile BANKO yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı 8444’ göndererek, 444 8 444 İletişim Merkezi, Şube ve ATM’lerimizden, www.odeabank.com.tr ve www.bankocard.com.tr adreslerinden ve İnternet/Mobil Şubesinden yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvuru ve kurye durumunu buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca İnternet Şube ve Mobil Şubemizden görüntüleyebilir, 444 8 444 İletişim Merkezi ve Şubelerimizden de öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı başvuru ve kurye durumunu buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca İnternet Şube ve Mobil Şubemizden görüntüleyebilir, 444 8 444 İletişim Merkezi ve Şubelerimizden de öğrenebilirsiniz.

Vadesiz hesabınızda yeterli bakiye olması durumunda işleminizi Odeabank İnternet/Mobil şube üzerinden veya 444 8 444 İletişim Merkezinden gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda kredi taksitinizi Şube ve ATM’lerimizden, PTT’lerden, Akbank ATM’lerinden PTT ve Akbank ATM’lerinden yapılan ödemelerde ücret tahsil edilmektedir.) veya herhangi bir bankadan Odeabank kredi kartı numaranıza EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

Kredi kartı hesap özeti borçları düzenli olarak belirtmiş olduğunuz iletişim adresinize gönderilmektedir. Bununla birlikte borcunuzu Odeabank İnternet Şube ve Mobil Şubesinden, 444 8 444 İletişim Merkezinden, Şube ve ATM’lerimizden öğrenebilirsiniz. Bankamıza kayıtlı cep telefonunuz üzerinden EKSTRE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini de ekleyip, 8444’e SMS atarak da kart borcunuzu öğrenebilirsiniz.

444 8 444 İletişim Merkezini arayarak 2-2 menüsü üzerinden kartınızı internetten alışverişe açabilir veya kapatabilirsiniz.

Trink’O borcunuz kredi kartına TNA olarak aktarıldıysa: Borç ödemenizi kredi kartınıza yapmanız gerekmektedir. Kart borcunuzu Şube ve ATM’lerimizden, PTT’lerden ve Akbank ATM’lerinden (Akbank ATM’lerinden ve PTT’lerden yapılan ödemelerde ücret tahsil edilmektir.) ödeyebilirsiniz. Hesabınızda bakiye olması durumunda Odeabank İnternet Şube ve Mobil Şubesinden, 444 8 444 İletişim Merkezinden de ödeme sağlayabilirsiniz.

Trink’O borcu kredi olarak yaşıyorsa: Kredi taksitinizi Şube ve ATM’lerimizden, PTT’lerden ve Akbank ATM’lerinden (Akbank ATM’lerinden yapılan ödemelerde ücret tahsil edilmektir.) ödeyebilirsiniz. Hesabınızda bakiye olması durumunda 444 8 444 İletişim Merkezinden, Odeabank İnternet Şube ve Mobil Şubesinden de ödeme sağlayabilirsiniz.

Kredi kartlarınızla ilgili harcama itirazlarınızı 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’mizi arayarak yapabilirsiniz.

​​​