Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

İnternet tarayıcınız güncel mi?

İnternet kullanımlarınızda güvenliğini arttırmak ve İnternet Şubesinde sorunsuz işlem yapabilmek için tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı, eğer kullanmıyorsanız yazılımcı firma resmi sitelerinden ücretsiz olarak güncellemenizi tavsiye ederiz.

Güncel Versiyonunu İndir Detaylı Bilgi
Yeni mobil uygulamamızı denediniz mi? Detaylı bilgi için tıklayınız.
Bank'o Card  

Bank'O Card Axess ile Ne İstersen Bank’O Sende!

Bank'O Card Axess ile iki yüz bini aşkın Axess üye işyerinde taksit ve erteleme yapabilir, bol bol chip-para kazanabilir, tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve tüm Bank'O Card Axess kampanyaları için tıklayınız.
Hemen başvurmak için tıklayınız​​​​​​​​​

Kredi kartı başvurunuzu buradan başvurmak istediğiniz ürünü seçerek yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzu ayrıca SMS ile BANKO yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı 8444’ göndererek, 444 8 444 İletişim Merkezi, Şube ve ATM’lerimizden, www.odeabank.com.tr ve www.bankocard.com.tr adreslerinden ve İnternet/Mobil Şubesinden yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvuru ve kurye durumunu buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca İnternet Şube ve Mobil Şubemizden görüntüleyebilir, 444 8 444 İletişim Merkezi ve Şubelerimizden de öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı başvuru ve kurye durumunu buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca İnternet Şube ve Mobil Şubemizden görüntüleyebilir, 444 8 444 İletişim Merkezi ve Şubelerimizden de öğrenebilirsiniz.

Vadesiz hesabınızda yeterli bakiye olması durumunda işleminizi Odeabank İnternet/Mobil şube üzerinden veya 444 8 444 İletişim Merkezinden gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda kredi taksitinizi Şube ve ATM’lerimizden, PTT’lerden, Akbank ATM’lerinden PTT ve Akbank ATM’lerinden yapılan ödemelerde ücret tahsil edilmektedir.) veya herhangi bir bankadan Odeabank kredi kartı numaranıza EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

Kredi kartı hesap özeti borçları düzenli olarak belirtmiş olduğunuz iletişim adresinize gönderilmektedir. Bununla birlikte borcunuzu Odeabank İnternet Şube ve Mobil Şubesinden, 444 8 444 İletişim Merkezinden, Şube ve ATM’lerimizden öğrenebilirsiniz. Bankamıza kayıtlı cep telefonunuz üzerinden EKSTRE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini de ekleyip, 8444’e SMS atarak da kart borcunuzu öğrenebilirsiniz.

444 8 444 İletişim Merkezini arayarak 2-2 menüsü üzerinden kartınızı internetten alışverişe açabilir veya kapatabilirsiniz.

Trink’O borcunuz kredi kartına TNA olarak aktarıldıysa: Borç ödemenizi kredi kartınıza yapmanız gerekmektedir. Kart borcunuzu Şube ve ATM’lerimizden, PTT’lerden ve Akbank ATM’lerinden (Akbank ATM’lerinden ve PTT’lerden yapılan ödemelerde ücret tahsil edilmektir.) ödeyebilirsiniz. Hesabınızda bakiye olması durumunda Odeabank İnternet Şube ve Mobil Şubesinden, 444 8 444 İletişim Merkezinden de ödeme sağlayabilirsiniz.

Trink’O borcu kredi olarak yaşıyorsa: Kredi taksitinizi Şube ve ATM’lerimizden, PTT’lerden ve Akbank ATM’lerinden (Akbank ATM’lerinden yapılan ödemelerde ücret tahsil edilmektir.) ödeyebilirsiniz. Hesabınızda bakiye olması durumunda 444 8 444 İletişim Merkezinden, Odeabank İnternet Şube ve Mobil Şubesinden de ödeme sağlayabilirsiniz.