Hayatın Beklenmedik Sürprizlerine Ek Hesap’la hazır olun!

Ek Hesap limitinizi; hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile; dilediğiniz zaman acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanabilirsiniz.

Ek Hesap her zaman yanınızda.

Acil nakit ihtiyaçları

Hayatın beklenmedik sürprizlerine karşı hazırlıklı olun! Ek Hesap açtırın, her an, her türlü ihtiyacınız için kullanabileceğiniz nakit limitiniz hazır olsun. Bank’O Banka Kartınızla Türkiye’deki tüm ATM’lerden hesabınıza ulaşabilir, Ek Hesap limitinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Takip edilmesi gereken faturalar

Fatura ödeme tarihlerini artık dert etmeyin. Fatura ödemelerinizi Ek Hesap'ınızın bağlı olduğu hesabınıza bağlayın, faturalarınızı sürekli takip etme zahmetine katlanmayın.

Geciktirilmemesi gereken ödemeler​

Kira ödemenizi geciktirmemek, ya da yakınlarınıza yaptığınız düzenli para gönderimlerinde nakit sıkışıklığı yaşamamak için, Ek Hesap limitinizi kullanabilirsiniz. Kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılar, sadece kullandığınız gün sayısı kadar faiz ödersiniz.

Ek hesap, kredili mevduat hesabıdır. Hesabınızda yeterli bakiye olmayan durumlarda anında kullabileceğiniz bir kredi miktarıdır. Tanımlama işlemleri sadece şubelerimizden yapılabilmektedir.

Taksitli Ek Hesap, sahip olduğunuz Ek Hesap’ınıza bağlı limit dahilinde kullanabileceğiniz bir kredidir.

İlk taksit tarihi, kredi kullandırıldıktan bir sonraki ayın son günüdür. Taksit ödemelerinin, ödeme planında belirtilen tarihlerde yapılmaması durumunda, ödenmeyen taksit tutarı üzerinden Ek Hesap faizi işlemeye başlar.

Taksitli Ek Hesap’ı İnternet Şubesi’nden, tüm ATM’lerimizden, 444 8 444 İletişim Merkezimizden veya size en yakın şubemizden kullanabilirsiniz.

Her seferinde yeni bir kredi başvurusu yapmadan istediğiniz zaman nakit ihtiyacınızı taksitli bir şekilde karşılayabilirsiniz. Borcunuzu tercih ettiğiniz vadeye göre, isterseniz kısa, isterseniz uzun vadede düşük taksitlerle ödemenizi sağlar.

Kredi ödeme planınız İnternet Şubesi, Mobil Şube, Odeabank ATM’lerinden, 444 8 444 İletişim Merkezi ve şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​