Kritik Hastalıklar Ferdi Kaza Sigortası

Kritik Hastalıklar Ferdi Kaza Sigortası

Kritik Hastalıklar Ferdi Kaza Sigortası; kaza sonucu vefat ve kalıcı sakatlık teminatlarına ek olarak kalp krizi, inme, kanser gibi 13 farklı sağlık sorununda size ve sevdiklerinize finansal güvence sağlar.

Sigorta dahilinde İkinci Görüş ve Dört Dörtlük Asistans paketinden ücretsiz veya indirimli olarak yararlanabilirsiniz. İkinci Görüş; medikal dosyanın en iyi teşhis ve tedavi yöntemine karar verilebilmesi için Türkiye'de ve/veya Amerika Birleşik Devletleri’nde konunun uzmanı sağlık kuruluşlarından tıbbi ikinci görüş alma olanağı sağlar. Dört Dörtlük Asistans; tıbbi danışmanlık, hastane nakli, ilaç sevki; konutunuz için bilgi hattı, su tesisatı, çilingir, acil durumlarda konuta doktor, ambulans, bakım için hemşire gönderilmesi organizasyonunda; şehir rehberi hizmeti ve rezervasyonunda, organizasyon hizmetleri ve Business Line servisi gibi organizasyon ihtiyaçlarınızda; seyahat öncesi hizmet, doküman kaybı, kefalet / acil durum avans ödemesi gibi yurtdışı servisleri ve daha fazlasında hizmetinizdedir.

Vergi Avantajı: Ödediğiniz primlerin tamamını yıllık beyan edilen gelirinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmayacak şekilde vergi indiriminde kullanabilirsiniz.

Kritik Hastalıklar Sigortasından Kimler Faydalanabilir?

18-59 yaş arasındaki tüm bireyler bu sigortadan yararlanabilir. Poliçeler 64 yaşa kadar yenilenebilir.

Kritik Hastalıklar Sigortasına Nasıl Sahip Olabilirim?

MetLife Emeklilik ve Hayat acentesi olan Odea Bank şubelerinden ürünlerimize sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için en yakın Odea Bank Şubesi’ni ziyaret edebilirsiniz.