Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası

ÇOCUĞUNUZUN EĞITIMI GÜVENCE ALTINDA

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası; hayatın kötü sürprizleriyle karşılaştığınızda dahi çocuğunuzun eğitimine devam edebilmesini ve Eğitim Desteğim Asistans Paketi ile kariyer koçluğu, psikolojik ve tıbbi danışma gibi birçok hizmetten ücretsiz veya indirimli olarak faydalanmanızı sağlar.

Ayrıca Metlife Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası ile, çocuğunuzun eğitimini güvence altına alırken sizin adınıza Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı'ndaki çocukların 1 yıllık eğitimine destek olabilirsiniz.

Teminatlar:

  • Vefat
  • Kaza veya Hastalık Sonucu Tam Sakatlık

Bununla beraber geniş asistans hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Eğitim Desteğim Asistans Paketi:

Çocuğunuzun bebeklik döneminden gençlik yıllarına kadar hayatın her aşamasında onu doğru yönlendirebilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz destek hizmetlerimiz;

  • Kariyer Koçluğu
  • Psikolojik Danışma
  • İzotomi
  • Çocuk Sağlığı Danışma
  • Tıbbi Bilgi ve Danışma

*Teminat dahilinde sunulan hizmetler belli bir limite kadar ücretsiz olup bazı hizmetlerin yalnızca organizasyonu üstlenilmekte, ücretiyse sigortalı tarafından karşılanmaktadır.

Vergi Avantajı: Ödediğiniz primlerin tamamını yıllık beyan edilen gelirinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmayacak şekilde vergi indiriminde kullanabilirsiniz.

Sigorta Süresi Ne Kadardır?

Eğitim dönemi ve yıllık okul masraflarına göre en uygun teminat tutarını belirleyerek çocuğunuzun eğitimini 4’er yıllık paketler halinde güvence altına alabilir veya 16 yıla kadar poliçe süresini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortasından Kimler Faydalanabilir?

18-62 yaş arasındaki bireyler Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası’ndan faydalanabilir.

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortasına Nasıl Sahip Olabilirim?

MetLife Emeklilik ve Hayat acentesi olan Odeabank şubelerinden ürünlerimize sahip olabilirsiniz.​​