İyi ki Varsın Hayat Sigortası​

Hayatı sevdiklerinizle dolu dolu yaşarken, tatsız sürprizlere karşı kendinizi ve yakınlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Otuzun üzerinde acil sağlık durumu için finansal güvenceniz Odeabank'ta!

HEMEN BAŞVUR

Genel Bilgiler 

Bilgilendirme

İyi ki Varsın Hayat Sigortası, kapsamlı teminat yapısıyla kanser dahil beklenmedik risklere karşı sizin ve sevdiklerinizin hayatını güvence altına alırken bugününüzü de kolaylaştıran hizmetler sunar. Vefat, sakatlık ve kanser teminatlarına ek olarak trafik kazası, kalp krizi, ani felç gibi otuzun üzerinde acil duruma karşı cerrahi müdahale ve tıbbi tedavi hizmetleriyle size finansal güvence sağlar.

Üstelik bu sigorta kapsamında sunulan Dört Dörtlük Asistans ile tıbbi yardım, konut yardım, rezervasyon-organizasyon ve seyahat yardım gibi hizmetlerden ücretsiz veya indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

İyi ki Varsın Sigortası neleri kapsar?

  • Vefat
  • Kaza ve Hastalık Sonucu Sakatlık
  • Kanser

Acil Güvence: Sigorta süresi boyunca aşağıdaki durumların gerçekleşmesi halinde, acil cerrahi ve dahili hastane yatış giderlerinize ek olarak, hastane odası-yemek ve yoğum bakım ünitesi giderleriniz sigorta teminatınız dahilinde karşılanır:

Akut batın sendromu, akut masif kanamalar, ani felç, akut solunum problemleri, anaflaksi, uzuv kopması, yanıklar, sıcak çarpması, şeker koması, yüksek üre koması, soğuk çarpması, donma, elektrik çarpması, hayatı tehdit eden yaralanma, kalp krizi, kalp ritim problemleri, şiddetli hipertansiyon krizi, menenjit, ensefalit, beyin apsesi, alt ekstremite kırıkları, alt ekstremite çıkıkları, renal kolik, boğulma, trafik kazası, yüksek ateş (39 °C den fazla), yüksekten düşme, ciddi zehirlenmeler, hayatı tehdit eden iş kazası, ciddi göz yaralanmaları, bilinç kaybına neden olan durumlar, solunum yollarında yabancı cisim, sindirim yollarında takılması muhtemel yabancı cisim bulunması, başlamış doğum, malign/habis eklempsia, organ perforasyonları.

İyi ki Varsın Hayat sigortasının avantajları nelerdir?

Ödediğiniz primlerin tamamını, yıllık beyan edilen gelirinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmayacak şekilde vergi indiriminde kullanabilirsiniz.

İyi Ki Varsın Hayat sigortasından kimler yararlanabilir?

18-59 yaş arasındaki sağlıklı tüm bireyler bu hayat sigortasından faydalanabilir. Üstelik poliçenizin 3. yılından itibaren priminiz %10 indirimli!

İyi Ki Varsın Sigorta başvurusu nasıl yapılır?

Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için Odeabank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

İyi ki Varsın Hayat Sigortası, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır. Odea Bank A.Ş., bu şirketlerin acentesidir.