Koruyucu Meleğim Hayat Sigortası​

Hayatın kötü sürprizleriyle karşılaşsanız bile çocuğunuzun eğitimine devam edebilmesini ve Eğitim Desteğim Asistans Paketi ile kariyer koçluğu, psikolojik ve tıbbi danışma gibi birçok hizmetten ücretsiz veya indirimli olarak faydalanmasını sağlar. Ayrıca bu sigortayla, çocuğunuzun eğitimini güvence altına alırken, Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı'ndaki çocukların 1 yıllık eğitimine de destek olabilirsiniz.

HEMEN BAŞVUR

Genel Bilgiler

Koruyucu Meleğim Hayat Sigortası neleri kapsar?

  • Vefat
  • Kaza veya Hastalık Sonucu Tam Sakatlık

Bununla beraber geniş asistans hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Eğitim Desteğim Asistans Paketi:

Çocuğunuzun bebeklik döneminden gençlik yıllarına kadar hayatın her aşamasında onu doğru yönlendirebilmek için ihtiyaç duyabileceğiniz destek hizmetlerimiz;

  • Kariyer Koçluğu
  • Psikolojik Danışma
  • İzotomi
  • Çocuk Sağlığı Danışma
  • Tıbbi Bilgi ve Danışma

*Teminat dahilinde sunulan hizmetler belli bir limite kadar ücretsiz olup bazı hizmetlerin yalnızca organizasyonu üstlenilmekte, ücretler ise sigortalı tarafından karşılanmaktadır.

Koruyucu Meleğim Hayat Sigortası avantajları nelerdir?

Ödediğiniz primlerin tamamını, yıllık beyan edilen gelirinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmayacak şekilde vergi indiriminde kullanabilirsiniz.

Sigorta süresi ne kadardır?

Eğitim dönemi ve yıllık okul masraflarına göre en uygun teminat tutarını belirleyerek çocuğunuzun eğitimini dörder yıllık paketler halinde güvence altına alabilir veya 16 yıla kadar olan poliçe süresini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Koruyucu Meleğim Hayat sigortasından kimler yararlanabilir?

18-62 yaş arasındaki bireyler Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası'ndan faydalanabilir.

Sigorta başvurusu nasıl yapılır?

Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için Odeabank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Koruyucu Meleğim Hayat Sigortası, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır. Odea Bank A.Ş., bu şirketlerin acentesidir.