Kritik Hastalıklar Sigortası​

Kaza sonucu vefat ve kalıcı sakatlık teminatlarına ek olarak kalp krizi, inme, kanser gibi 13 farklı sağlık sorununda size ve sevdiklerinize finansal güvence sağlar.

HEMEN BAŞVUR

Genel Bilgiler

Bilgilendirme

Sigorta dahilinde İkinci Görüş ve Dört Dörtlük Asistans paketinden ücretsiz veya indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

İkinci Görüş; medikal dosyanın en iyi teşhis ve tedavi yöntemine karar verilebilmesi için Türkiye'de ve/veya Amerika Birleşik Devletleri’nde konunun uzmanı sağlık kuruluşlarından tıbbi ikinci görüş alma olanağı sağlar.

Dört Dörtlük Asistans; tıbbi danışmanlık, hastane nakli, ilaç transferi; konutunuz için bilgi hattı, su tesisatı, çilingir, acil durumlarda konuta doktor, ambulans, bakım için hemşire gönderilmesi organizasyonunda; şehir rehberi hizmeti ve rezervasyonunda, organizasyon hizmetleri ve Business Line servisi gibi organizasyon ihtiyaçlarınızda; seyahat öncesi hizmet, doküman kaybı, kefalet/acil durum avans ödemesi gibi yurt dışı servisleri ve daha fazlasında hizmetinizdedir.

Kritik Hastalıklar Sigortasının Avantajları Nelerdir?

Ödediğiniz primlerin tamamını, yıllık beyan edilen gelirinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmayacak şekilde vergi indiriminde kullanabilirsiniz.

Kritik Hastalıklar Sigortasından Kimler Yararlanabilir?

18-59 yaş arasındaki tüm bireyler bu sigortadan yararlanabilir. Poliçeler 64 yaşa kadar yenilenebilir.

Sigorta başvurusu nasıl yapılır?

Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için Odeabank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Kritik Hastalık Ferdi Kaza Sigortası, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır. Odea Bank A.Ş., bu şirketlerin acentesidir.