Ödemelerim Güvende Sigortası​

Bordrolu çalışanlar için istem dışı işsizlik, bordrolu çalışan olmayanlar için ise kritik hastalıklar* teminatıyla düzenli fatura ve ödemeleri koruma altına alan bir sigortadır.

HEMEN BAŞVUR

Genel Bilgiler

Bilgilendirme

Ödemelerim Güvende Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu vefat ve kalıcı sakatlık risklerine karşı finansal güvence sağlarsınız. İstem dışı işsizlik durumunda telefon, elektrik, doğalgaz, su, internet, televizyon (uydu, kablolu, dijital yayın platformu), kira, apartman aidatı gibi düzenli fatura ödemeleriniz poliçenizde belirtilen teminat kapsamında güvence altına alınır.

Üstelik Ödemelerim Güvende Ferdi Kaza Sigortası kapsamında sunulan Dört Dörtlük Asistans** ile tıbbi yardım, konut yardım, rezervasyon-organizasyon ve seyahat yardım gibi hizmetlerden yaralanabilirsiniz.

*Kritik Hastalıklar: Kanser, inme, ana organ/kemik iliği nakli, bypass, kalp krizi, felç, böbrek yetmezliği.
**9 Mart 2020 tarihinden sonra alınan poliçelerde klima kombi bakım ve halı yıkama içeren Dört Dörtlük Plus Asistans geçerlidir.

Ödemelerim Güvende Sigortası neleri kapsar?

  • Kaza Sonucu Vefat
  • Kaza Sonucu Kalıcı Sakatlık
  • İstem dışı İşsizlik/Kritik Hastalıklar***

***İstihdam durumuna göre iki teminattan biri geçerlidir. İstihdam durumu nedeniyle istem dışı işsizlik teminatı kapsamına dahil olmayan kişiler, kritik hastalıklar teminatından yararlanabilirler.

Ödemelerim Güvende Sigortası Avantajları Nelerdir?

Ödediğiniz primlerin tamamını, yıllık beyan edilen gelirinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmayacak şekilde vergi indiriminde kullanabilirsiniz.

Ödemelerim Güvende Sigortasından Kimler Yararlanabilir?

18-64 yaş aralığındaki sağlıklı bireyler bu sigortadan faydalanabilir.

Sigorta başvurusu nasıl yapılır?

Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için Odeabank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ödemelerim Güvende Sigortası, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır. Odea Bank A.Ş., bu şirketlerin acentesidir.